Akbank düşük faizli Hoş Geldin kredisi kampanyasını duyurdu: Mobil müşteriye özel 0.99 faizli 7.500 TL anında cepte

Akbank Mobil uygulamaya özel ilk kez müşteri olanlara Hoş Geldin Kredisi kampanyasında duyurdu. 7500 TL'ye kadar kredi kullanımı 0.99 faiz oranı üzerinden gerçekleşebilecek. Akbank'ın Hoş Geldin kredisi faizinden yararlanmak isteyenlerin bilmesi gereken şartlar detayları ile haberimizde…

Akbank düşük faizli Hoş Geldin kredisi kampanyasını duyurdu

Akbank banka müşterilerine özel farklı teklifler sunmaya devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı bulunanlar aradıkları uygun faizli ihtiyaç kredisini Akbank ile karşılıyor. Eğitim, sağlık, gıda ve benzeri farklı alanlarda oluşan acil nakit ihtiyacı Akbank'ın Mobil onaylı 7500 TL'ye kadar sunduğu kredi fırsatı ile problem olmaktan çıkıyor. Başvuru tarihleri arasında gerekli şartları karşılayan tüm Akbank'lılar bu fırsatı değerlendirebiliyor.

KAMPANYAYA KİMLER KATILABİLİR?

2 Ağustos tarihinden sonra mobil bankacılık üzerinden banka müşterisi olanlar çeşitli fırsatlardan yararlanıyor. "Akbanklı olmak istiyorum" adımı kullanılarak uzaktan müşteri olma deneyimini tamamlayanlar 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanabiliyor.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Akbank düşük faizli Hoş Geldin kredisi kampanyasını duyurdu: Mobil müşteriye özel 0.99 faizli 7.500 TL anında cepte

Akbank Mobil uygulaması cep telefonuna indirildikten sonra kampanya kapsamında Akbanklı olma sürece tamamlanmalıdır. Müşteri hesabı oluşturulan kişiler 5 gün içerisinde %0.99 faizli ihtiyaç kredisinden yararlanabiliyor. Üstelik hayat sigortası yaptırılarak bu fırsatı değerlendirebiliyor. Kurye aracılığı ile belge teslim edilme işlemleri sırasında süreç daha da uzayabiliyor. Evraklar bankaya teslim edildikten sonraki 5 gün içerisinde Akbank Mobil üzerinden kredi başvurusu yapılabilir.

KREDİ KULLANIM DETAYLARI

Akbank'ın Mobil müşteriye özel tanımladığı bu fırsat en düşük 1.000 TL en fazla ise 7.500 TL talep edilebiliyor. 12 ay vade fırsatı ile aylık taksitlerle bu tutar geri ödenebiliyor. Her müşteri bu kampanyayı yalnızca bir kere değerlendirebilir. Daha önce Akbank'lı olmuş olanlar promosyondan yararlanamaz.

Kredi tutarı: 7500 TL

Aylık faiz oranı: %0.99

Vade süresi: 12 ay

Kredi tahsis ücreti 41,25 TL

Hayat sigortası tutarı 100,15

 

Aylık taksit tutarı 676,41 TL