Akbank emekli maaş promosyonu Eylül ödemesi kaç TL?

Emekli maaş promosyonu kampanyaları ile emekliler ciddi bir ek gelir elde edebiliyorlar. Akbank tarafından emeklilere sağlanan maaş promosyonu avantajları merak ediliyor. Akbank emekli maaş promosyonu kaç TL?

Akbank emekli maaş promosyonu Eylül ödemesi kaç TL?

Özel bankaların emekli maaş promosyonu rekabetinden kazançlı çıkanlar emekliler oluyorlar. Bankalar emekli maaş müşterilerinin sayısını arttırmak için emeklileri ikna edecek kampanyalar yapıyorlar. Bu bankalardan birisi de Akbank oldu. Akbank emeklileri maaş müşterisi olmaya ikna etmek amacıyla kapsamlı bir kampanya açıkladı. Emeklilere ciddi bir maaş promosyonu veren Akbank bunun yanında ek fırsatlar da sağlıyor. Peki Akbank'ın emekli maaş promosyonu kampanyasının özellikleri nelerdir? 

7 BİN TL NET PROMOSYON!

Emekli müşteriler maaşlarını Akbank'a taşımaları halinde maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. Emeklilerin Akbank'tan maaş promosyonu alabilmeleri için 3 yıl boyunca bir başka bankaya maaşlarını taşımayacaklarına dair söz vermeleri gerekiyor. Bu sözün esasında çok da bağlayıcılığı bulunmuyor. Emekli müşteriler 3 yıllık olarak yapacakları maaş promosyonu sözleşmesinden istedikleri an vazgeçme hakkına sahiptirler. Sadece aldıkları maaş promosyonundan kalan aylara karşılık gelen tutarın bankaya iade edilmesi gerekiyor. Bunun dışında emeklilere herhangi bir cezai işlem uygulanamıyor.

Emekli maaşları 2.500 TL ve üzerinde olan emekli müşterilere Akbank 7.000 TL maaş promosyonu ödemesi yapıyor. En düşük emekli maaşının 3.500 TL olmasından dolayı neredeyse tüm emekliler bu 7.000 TL maaş promosyonunu alabiliyorlar. Yalnızca dul ve yetim aylıkları 2.500 TL'nin altında olabiliyor. Onlara daha düşük promosyon ödemeleri yapılıyor. 

Akbank'a emekli müşteriler 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri halinde 250 TL ek promosyon ödemesi almayı hak ediyorlar. Ayrıca ilk defa Axses veya Wings kredi kartı sahibi olacak olan emekliler 1.250 TL ve üzerinde harcama yaptıklarında 250 TL daha ek promosyon ödemesi alıyorlar. Toplamda ise bir emekli müşteri Akbank'tan 7.500 TL ödeme alabiliyor.