Akbank kredi kartı alanlara tek bir SMS ile 500 TL anında para yüklüyor!

Bankaların kredi kartı kampanyaları Kasım ayının bitmesine sayılı günler kala artarken bu tekliflerden birini de Akbank açıkladı. Akbank kredi kartı kampanyası!

Akbank kredi kartı alanlara tek bir SMS ile 500 TL anında para yüklüyor!

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Akbank aynı zamanda ilk chipli kredi kartı olan Axess kredi kartı platformunun da kurucusu olarak büyük bir ilke imza atmıştı. Kredi kartı almak isteyen kişilere büyük fırsatlar sunan Akbank ilk kez kredi kartı alan müşterilerine özel bir fırsat ile 500 TL para yatırıyor. 

Akbank tarafından yapılan açıklamada 30 Kasım 2022 tarihine kadar ilk kez Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbanklılara özel teklifini sundu. Sunulan kampanya hakkında açıklama yapan Akbank "24.10.2022 - 30.11.2022 tarihleri arasında onaylanan Akbanklılar kampanya kapsamında 20.12.2022'ye kadar yapacakları harcamalarda toplam 10.000 TL ve üzeri harcamaya 100.000 Mil Puan kazanabilirler "diyerek biriktirilen her 100 Mil Puan yurt içinde 1 TL, yurt dışında 2 TL değerinde kullanılacağını belirtti. 

AKBANK KREDİ KARTI ALANLARA 500 TL YATIRIYOR! 

Düzenlenen kampanya hakkında Akbank açıklama yaparak Axess kredi kartı alan müşterilerine SMS para yüklemesi yapılacağını duyurdu. Ücretsiz 9 taksitle SMS para vereceğini duyuran Akbank haftanın her günü ve günün her saati başvuru yapılmasına olanak sağladı. Ücretsiz 9 taksitle SMS yapmak isteyen kişiler için Akbank tarafından yapılan açıklamada "Ücretsiz 9 taksitle SMS Para almak için PARA9 yazıp, kartınızın son 6 hanesini ve dilediğiniz tutarı 5990'a gönderebilirsiniz" denilerek aylık faiz oranı yüzde 1,50 olarak ilan edildi. 

Akbank kredi kartı alanlara tek bir SMS ile 500 TL anında para yüklüyor!

500 TL SMS para çeken kişilerin aylık ödeme tutarı 9 ay vadeli olarak nakit para çekmeleri durumunda 60,89 TL olarak gerçekleşecek. 3 ay taksitle Axess SMS para çekmeleri durumunda ise aylık ödeme tutarı 172,96 TL olarak hesaplanacak. Axess kredi kartı almak isteyen kişiler başvurularını isterlerse internetten de yapabilecekler. Başvurusu onaylanan kişiler SMS kredi çekebilecekler. 

SONRAKİ HABER