Akbank vites yükseltti! Emeklilere 10.000 TL verilecek!

Akbank vites yükseltti! Emeklilere 10.000 TL verilecek!
Akbank emekli kampanyasında güncelleme yapıldığı açıklandı. Akbank’tan emekli müşterilere oldukça cazip imkanlar sağlandığı bildirildi. Akbank emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödemesi yapıyor?

Türkiye’de emekli vatandaşlar için emekli maaş promosyonu kampanyalarının büyük bir önemi bulunuyor. Emeklilerin bütçe sıkıntılarını destekleyen bu bankacılık ürünü ile emekliler finansal olarak bir nebze rahatlayabiliyorlar. Bankaların politikaları gereği her banka emeklilere eşit tutarda emekli maaş promosyonu ödemesi yapmıyor. SGK’nın emekliler için bankalarla yaptığı protokol gereği emeklilere yapılacak maaş promosyonu ödemelerinin asgari tutarları belirlendi ama bankalar Bu tutarı istedikleri kadar yukarı yönlü aşabiliyorlar. Bu da emeklilerin maaş promosyonu anlaşması yapmadan önce bankaların kampanyalarını iyice araştırmalarını gerektiriyor.

AKBANK KAMPANYASINI YENİLEDİ

Emeklilere yönelik maaş promosyonu kampanyası düzenleyen bankalar arasında Akbank da bulunuyor. Akbank’ın emekli müşteriler için açıklamış olduğu kampanyada güncelleme yapıldığı bildirildi. Emeklilere Akbank’a emekli maaşlarını taşıyıp 3 yıl da bir başka bankaya geçmeme sözü vererek emekli maaş promosyonu ödemesi alabiliyorlar. Akbank emeklilere ne kadar maaş promosyonu ödeyeceğini duyurdu.

Akbank tarafından güncellenen tarife incelendiğinde emekli müşteriler 7.000 TL’ye kadar maaş promosyonu ödemesi alabiliyorlar. Emekli maaş promosyonu tarifesi şöyle:

-Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.200 TL,
-Emekli maaşları 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 4.850 TL,
-Emekli maaşları 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.250 TL
-Emekli maaşları 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

AKBANK’TAN EK PROMOSYON!

Akbank’ın açıklamış olduğu emekli maaş promosyonu kampanyasında bir de ek promosyon imkanı bulunuyor. Bunun için Akbank’tan kredi kartı sahibi olunması gerekiyor. Bu kredi kartları üzerinden 12 ay boyunca her ay 2.500 TL tutarında harcama yapacağının sözünü veren emekliler 3.000 TL tutarında chip-para kazanıyorlar. Bununla beraber toplamda 10.000 TL’ye kadar emekli maaş promosyonu ödemesi yapılabiliyor.

Akbank’ın emekli müşterileri ayrıca bankacılık alanında çok özel imkanlara da sahip oluyorlar. Emekliler talep etmeleri durumunda özel bir faiz oranı ile Akbank’tan ihtiyaç kredisi de kullanabiliyorlar.