Akbank'tan Anında 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Hemen Hesaba Yatıyor

Akbank, bayram öncesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 36 ay vade ile 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. Başvurularda kredi puanına göre değerlendirme yapılıyor. İşte ihtiyaç kredisi detayları.

Akbank'tan Anında 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi!

Kurban Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlar en uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekebilecekleri bankaları araştırıyor. Faiz oranları hem bankalara göre hem de müşterinin kredi puanına göre değişiklik gösteriyor. Bazı bankalar ihtiyaç kredilerini 3 ay ertelemeli olarak sunuyor ve bu vatandaşlara daha cazip geliyor.

AKBANK'TAN GELİR BELGESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank'tan yapılan duyuru ile ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara şubeye gitmeden direkt kredi imkanı sağlanacağı duyuruldu. İhtiyaç kredisi çekmek isteyenlere 36 ay vadeli 50 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlanıyor. Kredi kullanımında vade en fazla 36 ay olarak seçilebiliyor. Kredi taksiti ödemeleri ise 3 ayda bir ya da 2 ayda bir ödenebiliyor.

Akbank üzerinden kredi kullanacak vatandaşların kredi puanının 1400 ve üzerinde olması gerekiyor. Bu kişiler aynı gün içerisinde kredi kullanabiliyor. Kredi için başka bir bankada icralık ya da avukatlık bir durum olmaması gerekiyor. Ödemelerde de düzensizlik olmaması şartı aranıyor.

SMS İLE KREDİ BAŞVURUSU

Kredi şartlarına uygun olan ve kredi kullanmak isteyen vatandaşlar, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyor. Kredi yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarası yazarak 44-25'e mesaj atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank mobil uygulaması üzerinden Akbank resmi sitesinden de başvuru yapılabiliyor.

AKBANK 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan Anında 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Hemen Hesaba Yatıyor

Akbank üzerinden direkt kredi olarak 12 ay vadeli 20 bin TL kullanılması durumunda faiz oranı %2,23 olarak uygulanıyor. 12 ayın sonunda toplam faiz 3.806,06 TL oluyor. Aylık taksit ödemesi ise 1.983,84 TL oluyor. 12 ayın sonunda 20 bin TL 23.906,08 TL olarak geri ödeniyor. Akbank direkt kredi için banka şubesine gitmeye gerek kalmıyor.  Direkt kredi başvurusu için TC Vatandaşlık Numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge, özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgesi gerekiyor.

AKBANK 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA

Akbank'tan Anında 50 Bin TL İhtiyaç Kredisi! Hemen Hesaba Yatıyor - Resim : 2

Akbank direkt kredi ile şubeye gitmeye gerek kalmadan 50 bin TL ihtiyaç kredisi de çekilebilir. 50 bin TL ihtiyaç kredisi %2,25 faiz oranı ve aylık 2.226,57 TL taksitle sunuluyor. 36 ayın sonunda toplam ödenecek tutar 80.406,52 TL oluyor.