Akbank'tan emeklilere sürpriz kampanya! 7.000 TL maaş promosyonuna ek 25 Bin TL ihtiyaç kredisi!

Akbank tarafından emeklilere sürpriz bir kampanya açıklandı. Emekli maaşlarını Akbank'a taşıyanlara maaş promosyonu ödemesi yapılırken buna ek olarak bir de 25 Bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor.

Akbank'tan emeklilere sürpriz kampanya! 7.000 TL maaş promosyonuna ek 25 Bin TL ihtiyaç kredisi!

Türkiye'de bankaların emeklilere yönelik kampanyaları çeşitlenmeye devam ediyor. Emekli müşterileri ikna etmek için çok önemli imkanları sunan bankalar bu şekilde emekli müşteri sayılarını arttırmayı hedefliyorlar. Bu kapsamda sadece maaş promosyonu ile kalmayan bazı bankalar özel faizli ihtiyaç kredisi kampanyalarını da kullanıma açıyorlar. Bu bankalardan birisinin de Akbank olduğu açıklandı. Akbank emekli maaş promosyonu kampanyası ile alakalı tüm detaylar merak ediliyor. 

AKBANK EMEKLİ MAAŞ PROMOYONU KAMPANYASI NEDİR?

Akbank emekli maaş promosyonu kampanyasına dair ayrıntılar belli oldu. Buna göre bu bankadan emekli maaş promosyonu alabilmek için bazı koşulların yerine getirilmesi gerekiyor. Öncelikle emekli maaşının müşterilerce bu bankaya taşınması gerekiyor. Ardından ise emekli müşteri ile banka arasında bir taahhütname yapılıyor. Müşteriler 3 yıl boyunca emekli maaşlarını bir başka bankaya taşımayacaklarına dair söz veriyorlar. 

Akbank bahsedilen koşulları sağlayan emeklilere maaş promosyonu ödemeleri yapıyor. Hangi emeklinin ne kadar maaş promosyonu alacağı ise emeklinin ne kadar maaş aldığına bağlı olarak değişiyor. 3.500 TL'ye kadar maaşı olan emeklilere 4.200 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arası maaşı olan emeklilere 4.850, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında maaşı olan emeklilere 6.250 TL, 10.000 TL üzerinde maaşı olan emeklilere 7.000 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

Kampanya kapsamında müşterilere faizsiz para çekme imkanı da sağlanıyor. Akbank'ın emekli müşterileri maaş ödeme günlerinden 2 gün önce Akbank'tan para çekip herhangi bir faiz ödemesi de yapmıyorlar. Kullanılan bu para maaş yattığında Akbank'a iade ediliyor. Maliyetsiz bir şekilde nakit imkanı emeklilere bu yöntemle sunuluyor. 

EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank'ın emekli müşterilere yönelik özel bir ihtiyaç kredisi başlattığı bildirildi. Buna göre emekli maaşlarını bu bankaya taşıyan müşterilere bir de ihtiyaç kredisi limiti tanımlanıyor. Müşteriler diledikleri an bu krediyi kullanabiliyorlar. 

Akbank'ın açıkladığı ihtiyaç kredisi kampanyasına göre emeklilere aylık yüzde 2,05 faizle ihtiyaç kredisi temin ediliyor. 36 ay vadeyle kullandırılan bu ihtiyaç kredisi emeklilere maaş promosyonunun üzerine ek bir nakit imkanı oluyor. 

Akbank'tan emeklilere sürpriz kampanya! 7.000 TL maaş promosyonuna ek 25 Bin TL ihtiyaç kredisi!

Akbank'ın açıkladığı ihtiyaç kredisi kampanyasına göre 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanılması durumunda müşterilerin aylık kredi taksitleri 1.072 TL oluyor. Toplam kredi maliyeti ise 38.707 TL şeklinde hesaplanıyor.

SONRAKİ HABER