Akbank'tan faizsiz para! Emekliler için en özel kampanya!

Emekliler emekli maaş promosyonu miktarlarının artırılması ile oldukça memnun olurken Akbank emekli müşteriler için faizsiz para dönemini başlattı. Emekliler Akbank’tan hangi koşullarda faizsiz para çekebilecekler?

Akbank'tan faizsiz para! Emekliler için en özel kampanya!

Türkiye’de özel bankalar emeklilere ödedikleri emekli maaş promosyonlarını yükseltince emekli vatandaşlar bu bankalarda kuyruklar oluşturdular. Yüksek miktarlı karşılıksız ödeme alma imkanı sağlanan emekliler bu şekilde bütçelerine çok önemli bir destek de bulmuş oluyorlar. Ancak bankalar arasındaki rekabet öyle bir noktaya taşındı ki emeklilere ek imkanlar verilmeye başlandı. Emeklilere ön özel avantajı ise Akbank açıkladı.

AKBANK’TAN EMEKLİLERE FAİZSİZ PARA

Emekli müşterilere maaşlarını Akbank’a taşımaları durumunda 7.500 TL’ye kadar emekli maaş promosyonu veren Akbank çok özel bir ek avantajı da devreye soktu. Emekli müşteriler Akbank’ın maaş müşterisi olmaları durumunda faizsiz para çekme imkanı da elde ediyorlar. Bu özel kampanyanın ayrıntılarını Akbank açıkladı.

Emekli müşteriler maaşlarının yatacağı günden 2 gün önce Akbank’tan faizsiz para çekebilecekler. Müşterinin emekli maaş hesabına Akbank’ın tanımlayacağı artı para kredisi limiti kadar faizsiz para kullanılabilecek. Her ayın 26’sında maaş alan bir emekli ayın 24’ünde artı para hesabından para çekebilecek ve bu işlem için herhangi bir faiz ödemesi de yapmak durumunda kalmayacak. Müşterinin maaşı bankaya yattığında ise bu çekilen para geri ödenecek ve faiz maliyeti ödemeden para kullanılmış olacak.

Akbank emekli müşterilere ek ayrıcalıklar da sağlıyor. Verilen bilgilere göre emekli müşteriler Akbank şubelerinde öncelikli hizmet alma hakkına sahip olacaklar. Yurt içindeki tüm bankaların ATM’lerinden ayda 2 defa ücretsiz para çekilebilecek. Emekli müşteriler aynı zamanda hava gönderirken herhangi bir masrafla da karşılaşmayacaklar. Ayrıca EFT işlemini Akbank mobil ve internet üzerinden hafta içi 09:00 ile 16:00 arasında yapan emekliler herhangi bir ücret ödemeyecekler. Kefilsiz ihtiyaç kredisi imkanı elde eden emeklilere Akbank bireysel kredilerde çok özel indirimler de sağlayacak.