Alışverişini Kredi Kartıyla Yapanlara Denizbank'tan 600 TL! Ağustos Sonuna Kadar Geçerli

Alışverişini Kredi Kartıyla Yapanlara Denizbank'tan 600 TL! Ağustos Sonuna Kadar Geçerli
Denizbank müşterilerine yeni bir kampanya kapsamında kredi kartı ile alışverişlerde 600 TL'ye varan indirim sağlıyor. 3 ay boyunca geçerli olacak kampanyaya dair tüm ayrıntılar haberimizde.

Denizbank müşterilerine özel kampanyalar sağlamaya devam ediyor. Banka kredi olanaklarının yanında son olarak kredi kartı ile alışverişlerde özel bir fırsat sunacağını bildirdi.

DENİZBANK'TAN KREDİ KARTI KAMPANYASI

Türkiye'nin en fazla tercih edilen bankalarından biri olan Denizbank müşterilerine kredi kampanyasıyla çıktı. Resmi sitesinden bir açıklamada bulunan banka, yeni kredi kartı müşterisi olacaklar için 600 TL sağlanacağını duyurdu. "600 TL’ye varan indirim kazanmak ister misiniz?" sloganıyla duyurulan kampanya kapsamında müşteriler 3 aylık süre boyunca toplam 600 TL indirim alacaklar. İndirimler sadece internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

Kimler Faydalanacak?

Kredi kartı ile 600 TL indirim avantajı her müşteri için geçerli olmayacak. Banka sitesinden yapmış olduğu bilgilendirme duyurusunda, söz konusu indirimin yeni müşteriler için geçerli olacağını bildirdi.

Kampanyadan faydalanmak isteyenler için kısa bir bilgilendirme mesajı yayımyan Denizbank "Ağustos ayında Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunup, kartınızın onaylanması sonrasında DenizBank kredi kartınızla yapacağınız internet alışverişlerinizden 3 ay boyunca 600 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın." bilgisini verdi.

DENİZBANK KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Denizbank'tan kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler iki farklı yol izleyebilirler. Birincisi müşteriler kendilerine en yakın Denizbank şubesine gidebilir ve anında kredi kartı başvurusunda bulunabilir.

İkinci yöntem ise dijital platformlar üzerinden online başvuru. Dijital kanallar üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını bankanın web sitesi, mobil uygulaması üzerinden yapabilir ve onay alması durumunda 600 TL indirimden faydalanabilir.