Alternatif Bank ve Odeabank Ankara satılık gayrimenkul ilanları güncellendi: İcralık daireler 260 bin TL'den satışa sunuldu!

Alternatif Bank ve Odeabank ellerinde bulunan icralık gayrimenkullerin online satışları için yeni ihaleler düzenlediklerini duyurdu. İşte Alternatif Bank ve Odeabank tarafından düzenlenmiş olan yeni ihalelere ve ihalelere konu olan gayrimenkullere ilişkin ayrıntılar…

Alternatif Bank ve Odeabank Ankara satılık gayrimenkul ilanları güncellendi

Alternatif Bank ve Odeabank Ankara il sınırları içerisinde bulunan icralık gayrimenkuller için farklı platformlar üzerinden yeni ihaleler düzenlediklerini duyurarak ayrıntıları paylaştı.

ALTERNATİF BANK VE ODEABANK’TAN YENİ DUYURULAR!

Alternatif Bank elinde bulunan icralık gayrimenkulleri kendi platformu üzerinden, Odeabank ise Intengo isimli yasal e-ihale platformu üzerinden satışa çıkardığını duyurdu. Ankara il sınırlarında bulunan icralık gayrimenkullere ilişkin ayrıntılar paylaşıldı.

ALTERNATİF BANK’TAN ANKARA’DA SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI!

Özellikle 32 günlük mevduat getirisinin yüksek oranı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Alternatif Bank, artan gayrimenkul fiyatları karşısında tüketicinin ve yatırımcının yanında yer alarak kendi ihale platformu Alternatif Bank Gayrimenkul üzerinden yeni ihaleler düzenlediğini duyurdu.

Ankara ilinin aynı bölgesinde icralık gayrimenkul satışı yapacağını belirten Alternatif Bank, söz konusu ihaleleri şu şekilde sıraladı:

  • Ankara- Beypazarı Ayvaşık Mahallesi 178 metrekare dubleks daire: 260 bin TL

  • Ankara- Beypazarı Ayvaşık Mahallesi 188 metrekare dubleks daire: 275 bin TL

  • Ankara- Beypazarı Ayvaşık Mahallesi 138 metrekare dubleks daire: 210 bin TL

ODEABANK’TAN ANKARA’DA SATILIK DÜKKAN İLANI!

Alternatif Bank ve Odeabank Ankara satılık gayrimenkul ilanları güncellendi: İcralık daireler 260 bin TL'den satışa sunuldu!

Yeni dönemde gelişim hızını iyiden iyiye arttıran özel bankalardan olan Odeabank da artan gayrimenkul fiyatları karşısında tüketicinin ve yatırımcının yanında yer alarak elinde bulunan gayrimenkulleri ihale yolu ile uygun fiyatlar karşılığında satışa çıkarma kararı aldı. Bu kararın ardından Intengo isimli yasal e- ihale platformu ile anlaşan banka, Ankara ilinde bulunan icralık bir gayrimenkulü fiyat teklifine açtığını bildirdi.

Odeabank Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu yeni ihalesi kapsamında fiyat teklifine açmış olduğu icralık gayrimenkulün, dükkan nitelikli olduğunu bildirdi. Dükkanın Ankara ilinin Etimesgut ilçesinde bulunduğunu belirten banka, gayrimenkulün toplam kullanım alanını 96 metrekare olarak açıkladı.

96 metrekarelik icralık dükkanın tam hisse ile satışa sunulmuş olduğunu belirten Odeabank, ihale başlangıç bedelini 750 bin TL olarak açıkladı. İhaleye katılarak dükkan için fiyat teklifi vermek isteyen tüketiciler ile yatırımcıların ilgili hesaba yatırmaları gereken ihale katılım bedeli 35 bin 400 TL, teminat bedeli ise 22 bin 500 TL olarak duyuruldu.