Anadolubank ihtiyaç kredisi faizini 1,89'a indirdi!

İhtiyaç kredisi kullanmak için banka banka faiz araştırması yapanlara bekledikleri haber Anadolubank’tan geldi. Anadolubank başlattığı yeni kampanya ile aylık yüzde 1,89 faizle ihtiyaç kredisi vermeye başladı.

Anadolubank ihtiyaç kredisi faizini 1,89'a indirdi!

Türkiye’de nakit sıkışıklığı içerisinde kalan çok sayıda vatandaş bulunuyor. Bu vatandaşların finansman sorunlarını çözebilmeleri için bütçelerine ek kaynak eklemeleri gerekiyor. Bunun en kolay yolu da bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek oluyor. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak temin edilen kaynaklarla nakit sıkışıklığı sona erebiliyor. Ancak bunun için ihtiyaç kredilerinin maliyetlerini de karşılamak gerekiyor. İhtiyaç kredisi kampanyalarının faizleri bu noktada devreye giriyor.

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZİNİ DÜŞÜRDÜ!

İhtiyaç kredisi çekmek için vatandaşlar banka banka maliyet araştırması yaparak kendilerine sunulan imkanları değerlendiriyorlar. Bankalar son dönemlerde müşterilere ihtiyaç kredisi kullandırmak konusunda çok da gönüllü değiller. Çeşitli kısıtlamalara tabi olan bankalar ihtiyaç kredisi kullandırırken çok zorluk çıkarabiliyorlar. Ancak bunun tam tersi bir politika izleyen bankalar da bulunuyor. Bu bankalardan birisi de Anadolubank oldu. Anadolubank tarafından ihtiyaç kredisi faizi güncellendi ve müşterilere aylık yüzde 1,89 faizle ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. Bankalarda bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanmak son dönemlerde çok da mümkün olmuyordu.

DOSYA MASRAFI YOK!

Anadolubank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer avantajı ise müşterilerden dosya masrafı alınmaması oldu. Müşteriler ihtiyaç kredisi kullanımında herhangi bir şekilde dosya masrafı ile karşılaşmıyorlar. Masrafsız kredi imkanı sunan Anadolubank bu açıdan da çok önemli bir fırsatı müşterilerine sunmaya başladı. Genellikle bankalar çeşitli masraf adı altında müşterilerden bazı miktarlarda para talep edebiliyorlar.

DİJİTALE ÖZEL KAMPANYA

Aylık yüzde 1,89 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile alakalı ayrıntıları Anadolubank açıkladı. Müşteriler bu ihtiyaç kredisini sadece dijital kanallar üzerinden başvuru yapmaları halinde kullanabilecekler. Mobil veya internet şubesi üzerinden başvuru yapılarak bu ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Ancak banka şubelerine giderek başvuru yapılması halinde Anadolubank tarafından müşterilere aylık yüzde 1,89 faiz avantajı verilmiyor.

50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI!

Anadolubank ihtiyaç kredisi faizini 1,89'a indirdi! - Resim : 2

Anadolubank’tan ihtiyaç kredisi kullanan müşterilere aylık yüzde 1,89 oranında faiz uygulanıyor. 36 ay vadeli 50 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilmesi halinde müşteriler bankaya aylık 2.077 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti de 74.795 TL olarak hesaplanıyor.

SONRAKİ HABER