Araba Satın Almak İsteyenlere DACIA'dan Görülmemiş İndirim Fırsatı! DACIA Anında 4 Bin Lira İndirim Uygulayacak..

ÖTV matrah düzenlemesi yapılmışken araç markaları da çeşitli indirimleri gündeme getirmeye başladı. DACIA yaptığı yeni indirim kampanyası ile birlikte anında 4 bin lira indirim imkanı sunacak..Son dön
Araba Satın Almak İsteyenlere DACIA'dan Görülmemiş İndirim Fırsatı! DACIA Anında 4 Bin Lira İndirim Uygulayacak..

Son dönemlerde gerçekleştirilen ÖTV matrah düzenlemesi araç sahibi olmak isteyen ancak bu süreçte artan fiyatlar nedeniyle çeşitli endişeler yaşayan herkesi yakından ilgilendiriyor. Yeni düzenleme ile birlikte araç fiyatlarında gözle görülür indirimlerin gerçekleşeceği düşünülüyor. Hatta indirim oranının 60 bin liraya yükseleceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

Uzmanlar tarafından yapılan ÖTV düzenlemesi değerlendirmesi sonrasında araç fiyatlarında indirimin aniden değil, kademeli bir şekilde gerçekleştirileceği belirtildi. Bunun üzerine yapılan düzenleme ile birlikte araç fiyatlarındaki indirimin önce yüksek segmentli araçlar için geçerli olması bekleniyor.

DACIA ARAÇ ALACAKLARA ÖZEL KAMPANYA DÜZENLEDİ

Araba Satın Almak İsteyenlere DACIA'dan Görülmemiş İndirim Fırsatı! DACIA Anında 4 Bin Lira İndirim Uygulayacak..

Son yılların en çok dikkat çeken araçlarından birisi olan DACIA yeni düzenlemiş olduğu kampanyası ile birlikte dikkat çekmeye devam ediyor. Araç almak isteyenlere özel bazı modeller üzerinden anında indirim uygulanacak. İndirim uygulanacak araç modeli ise DACIA Duster Prestıge Eco-G Lpg modeller için geçerli olacak.

İndirimin detaylarına araç markanın resmi internet üzerinden yapılan açıklama ile yer verildi. Sıfır araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için düzenlenen bu kredi kampanyası belirli bir süre için geçerli olacak.

DACIA ANINDA 4 BİN LİRA İNDİRİM GERÇEKLEŞTİRECEK!

DACIA tarafından indirime sokulan Duster modeli 137 kilometre benzin, 115 kilometre LPG yakıt tüketimine sahip olmakla birlikte model üzerinde gösterilen aksesuarların fiyat dahilinde değişiklik gösterebileceği belirtildi. Kampanya 31 Ağustos tarihine kadar geçerli olmakla birlikte sadece yetkili satıcılar üzerinden satın alındığı takdirde işleme konabilecek.

Ağustos ayına özel olarak düzenlenen kampanya ile birlikte sıfır araç alacaklara belirlenen Duster model üzerinden 4 bin lira anında indirim uygulanacak.

Genel Yayın Yönetmeni