Aylık 111 TL taksitle 5.000 TL kredi! Başvuru rekortmeni Ziraat Bankası 60 ay vadeli destek kredisi başvuru ekranı açıldı

Ziraat Bankası bir kere daha kredi musluklarını sonuna kadar açarak vatandaşa nakit para desteği sunarken 60 ay vadeli destek kredisi için müjdeli haber geldi. 0.99 faiz oranı ile yalıtım kredisi nedir, başvuru şartları neler, kimler çekebilir?

Başvuru rekortmeni Ziraat Bankası 60 ay vadeli destek kredisi başvuru ekranı açıldı

Özel bankaların kredi faiz oranlarında yaşanan baş döndürücü yükseliş tüm hızı ile sürerken faiz yangınına kamu bankaları su sıkmaya devam ediyor. Devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası hem kamu kuruluşu olması hem de aktif büyüklüğü ile Türkiye'nin en büyük bankası olması nedeniyle rakiplerini geride bırakmayı başarırken yeni destek kredisi paketinde de başvuru ekranı açıldı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabine toplantısının ardından yapmış olduğu konuşmada açıklanan destek paketleri bir bir devreye alınmaya devam ediyor. Hatırlanacağı üzere ilk açıklanan pakette konut kredisi desteği yer almış sıfır ev almak isteyenlere yüzde 0,99 faiz oranı ile konut kredisi verilmeye başlanmıştı. 

ZİRAAT BANKASI YÜZDE 0.99 FAİZ ORANI İLE 60 AY VADELİ DESTEK KREDİSİ KİMLERE VERİLİR, BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Bir sonraki kabine toplantısında ise bu sefer vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 60 ay vadeli yüzde 0,99 faiz oranı ile yalıtım kredisi müjdesi verilmişti. Söz konusu kredi paketinde Ziraat Bankası başvuruları almaya başladı. 

Aylık 111 TL taksitle 5.000 TL kredi! Başvuru rekortmeni Ziraat Bankası 60 ay vadeli destek kredisi başvuru ekranı açıldı

Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak ve evlerde ısı yalıtımı sağlamak adına atılan adım kapsamında 60 ay vadeli yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi verileceği ilan edildi. Başlatılan kampanyadan yararlanan kişiler evlerinde ısı yalıtımı ya da pimapen yaptırmak amacı ile yüzde 0,99 faiz oranı ile kredi çekebilecek. 

Aylık 111 TL taksitle 5.000 TL kredi! Başvuru rekortmeni Ziraat Bankası 60 ay vadeli destek kredisi başvuru ekranı açıldı - Resim : 2

50 bin liraya kadar verilecek olan kredi paketinde 60 ay vadeli 5 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit tutarları ise 111 TL olarak gerçekleşecek. Geçmiş dönemde de düzenlenen ve o tarihte de yoğun başvuru gören kampanya bu sene doğalgaz faturalarına yapılan zam sonrasında daha da önem kazanırken daha fazla başvuru alması bekleniyor. Başvuru işlemleri ise Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kabul edilecek.