Aylık 4.000 TL taksit ödeyene 150.000 Lira Kredi! Halkbank 48 ay vadeli taşıt kredisi nasıl çekilir?

Araba sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası başladı. 3 ay ertelemeli araç kredisi kampanyası ile şimdi al Aralık 2022'de öde fırsatı sunuldu.

Aylık 4.000 TL taksit ödeyene 150.000 Lira Kredi! Halkbank 48 ay vadeli taşıt kredisi nasıl çekilir?

Yükselen araç fiyatları nedeni ile araba sahibi olmak her geçen gün biraz daha zorlaşırken bankaların taşıt kredisi kampanyaları da yakından takip ediliyordu. Bu kampanyalardan birini de Halk Bankası açıkladı. Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan ve devlet bankası statüsünde hizmet veren Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası ile en uygun kredi veren banka oldu. 

Halk Bankası yeşil ışık taşıt kredisi kampanyası için belirlenen araç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 olarak ilan edilirken, bu oran ile banka en uygun araç kredisi eren banka olma başarısını gösterdi. Halkbank araç kredisi hesaplama tablosu ile aylık taksit tutarı ne kadar, kaç TL?

HALKBANK ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Sıfır araç kredisi ve ikinci el araç kredisi paketlerinde müşterilerine en uygun kredi faiz oranı sunan banka olarak ilk sırada yer alan Halkbank sıfır araç kredisi paketinde 400 bin liraya kadar olan kredi paketlerinde yüzde 1,59 faiz oranı ile kredi veriyor. Çektiği taşıt kredisi ile ikinci el araç satın almak isteyen kişiler için yine 400 bin liraya kadar araç kredisi veriliyor ancak bu sefer oran yüzde 1,61 olarak uygulanıyor. 

Aylık 4.000 TL taksit ödeyene 150.000 Lira Kredi! Halkbank 48 ay vadeli taşıt kredisi nasıl çekilir?

ARAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 2022! HALK BANKASI TAŞIT KREDİ PAKETİNDE AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Halk Bankası araç kredisi paketinden yararlanarak araba satın almak isteyen kişiler 48 ay vadeli 150 bin TL taşıt kredisi çekmeleri durumunda bankaya aylık 4 bin 64,87 TL taksit ödeyecekler. Bu taksit tutarı ile 150 bin TL araç kredisi çeken kişilerin bankaya ödeyecekleri toplam geri ödeme tutarı 195 bin 113,76 TL olacak. Yani 150 bin liralık kredi için ödenecek toplam faiz yükü 45 bin 113,76 TL olarak gerçekleşecek. 

Aylık 4.000 TL taksit ödeyene 150.000 Lira Kredi! Halkbank 48 ay vadeli taşıt kredisi nasıl çekilir? - Resim : 2

HALKBANK ARAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halk Bankası taşıt kredisi paketinde başvuru yapmak isteyen kişiler için farklı pek çok seçenek sunuluyor. Halkbank internet sitesi ve mobil şube uygulaması üzerinden taşıt kredisi başvuru formu doldurulabileceği gibi en yakın Halk Bankası şubesi üzerinden şahsen başvuru da yapılabilmektedir. a