Banka hesabı olan TL kazanıyor: O banka seyahat harcamasına 1.000 TL ödeme yapıyor

Banka hesabı olanlara büyük kampanya başladı. Seyahat harcamalarında bin TL’lik fırsat açıklandı. Peki, kampanyadan nasıl yararlanılır? İşte detaylar...

Banka hesabı olan TL kazanıyor: O banka seyahat harcamasına 1.000 TL ödeme yapıyor

Yapı Kredi hesabı olanlar tatilin keyfini indirimli olarak değerlendiriyor. Yapı Kredi Worldpuan kampanyasını duyurdu. Jolly Tur ile yapılacak rezervasyonlara 1000 TL hediye ediyor. Üstelik kampanya dönemi boyunca 18 aya varan taksit fırsatından da yararlanılabiliyor.

KAMPANYADAN NASIL YARARLANILIR?

İş Bankasının kullanıcılarına özel sunmuş olduğu kampanya 19 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Kampanya kapsamında sunulan fırsattan yararlanmak isteyenlerin tek seferde peşin ya da taksitle alışveriş yapması gerekiyor. Ödenmesi gereken tutar ise 7.500 TL ile 12.500 TL arasında değişiyor. 12.500 TL'ye kadar yapılacak seyahat harcamaları 750 TL, 12.500 TL üzeri yapılacak seyahat harcamaları ise 1000 TL'ye kadar Worldpuan kazandırıyor.

KAMPANYA NE ZAMAN GEÇERLİ OLUR?

Yapı Kredi'nin sunmuş olduğu kampanya 19 Eylül tarihine kadar devam ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım sağlaması mümkündür. Talebe göre sms yolu ile de kampanyaya katılım sağlanabilir. Jolly Tur Merkez Ofisleri, yetkili satış acentaları ya da internet sitesi üzerinden yapılacak yurtiçi ya da yurt dışı otel rezervasyonları, Kıbrıs otel rezervasyonları ya da yurtiçi-yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında bu kampanya geçerli oluyor.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURULUR?

Banka hesabı olan TL kazanıyor: O banka seyahat harcamasına 1.000 TL ödeme yapıyor

Kampanya katılım sağlayabilmek için World Mobil uygulaması içerisinde yer alan “Kampanyalar” alanı altındaki “Jolly Tur'da toplamda 1000 TL'ye varan Worldpuan” kampanyasına “Katıl” butonuna tıklamak yeterli oluyor.

Sms ile başvurdu bulunmak isteyenlerin cep telefonunun mesaj kısmında JOLLY yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerinde yer alan müşteri numarasını 4454'e kısa mesaj olarak iletmesi yeterlidir.

KAZANILAN 1000 TL HESABA NE ZAMAN YÜKLENİR?

Kampanya süreci devam ederken sunulan Worldpuanlar 24 Eylül tarihinde hesaba yüklenir. Puanların son kullanım tarihi ise 24 Ekim'dir. Kullanılmayan puanlar hesaptan geri alınır. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Yazım hatalarının bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır.