Borsada Paramı Katlamak İstiyorum Diyenler Dikkat! Borsa İstanbul 6 - 10 Aralık Haftası Hisse Önerileri!

Son dönemlerde yatırımcılara yüksek kazançlar getiren Borsa İstanbul'a olan ilgi yine zirveye çıktı. Peki borsa yatırımcıları 6-10 Aralık haftasında hangi hisse senetlerini takip etmeliler?
Borsada Paramı Katlamak İstiyorum Diyenler Dikkat! Borsa İstanbul 6 - 10 Aralık Haftası Hisse Önerileri!

Türkiye ekonomisinde veriler her ne kadar olumsuz olsa da Borsa İstanbul'da rüzgar çok farklı esiyor. Borsa yatırımcıları son haftalarda doğru hisse senetlerini yakaladıklarında çok ciddi kazançlar elde edebiliyorlar. Türk liraısndaki değer kayıplarına karşı yatırımcılar varlıklarını Borsa İstanbul'da değerlendirerek hem bu varlıklarını muhafaza edebiliyorlar hem de varlıklarını katlama imkanına sahip olabiliyorlar. Peki Borsa İstanbul'da sağlıklı yatırım nasıl yapılır? Borsa İstanbul'da yatırım yaparken nelere dikkat edilmelidir? Borsa İstanbul'da 6 Aralık - 10 Aralık haftasında hangi hisse senetleri takip edilmelidir? Borsa İstanbul'da yüksek kazanç getirmesi beklenen hisse senetleri hangileridir?

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ KAZANDIRIYOR

Borsa İstanbul'a yatırım yapmak isteyenler hisse önerilerini çok yakından takip ediyorlar. Çok sayıda hisse önerisini internette bulabilmek mümkün. Ancak kazandıran hisse önerilerine ulaşmanın çok kritik bir önemi bulunuyor. Yatırım şirketleri içerisinde Ahlatcı Yatırım tutarlı hisse önerileri için son aylarda büyük bir sükse yakaladı. Ahlatcı Yatırım haftalık hisse önerileri performansı incelendiğinde çok sayıda yatırımcıya ciddi kazanç imkanı verildiği görülüyor.

AHLATCI YATIRIM HAFTALIK HİSSE ÖNERİLERİ BÜLTENİ YAYINLANDI

Ahlatcı Yatırım tarafından Borsa İstanbul BIST 100 Endeksi için her hafta haftalık hisse önerileri bülteni yayınlanıyor. Bu bültenin girişinde bir önceki haftanın hisse önerilerinin performansının verilmesi şirketin kendisine duyduğu güven olarak değerlendiriliyor. 6 Aralık - 10 Aralık haftasının hisse önerileri bültenini yayınlayan Ahlatcı Yatırım bir önceki haftanın verilerine dikkat çekti.

GEÇTİĞİMİZ HAFTANIN HİSSE ÖNERİLERİ KAZANDIRDI

Ahlatcı Yatırım tarafından yatırımcılara bir önceki hafta LOGO, ALCTL, SELEC, KERVT ve TMSN hisse senetleri önerilmişti. Bu hisselerin tamamı geçtiğimiz hafta hedef fiyat aralığına ulaştı. Bir önceki haftanın kapanış değeri ile geçtiğimiz haftanın en yüksek değeri dikkate alındığında en yüksek getiri yüzde 14,7 yükseliş ile TMSN ve yüzde 14,1 yükselişle SELEC hisse senetlerinde oldu. Haftalık kapanış değerleri dikkate alındığında ise en yüksek getiriyi yüzde 9,7'lik artışla TMSN hisse seneti sağladı.

AHLATCI YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ YÜZDE 5,02 DEĞER KAZANDI

Ahlatcı Yatırım tarafından verilen bilgilere göre XU100'de geçtiğimiz hafta ortalam artış yüzde 7,54 oldu. Ahlatcı Yatırım'ın hisse önerilerinin ortalama değer artışı ise yüzde 5,02 şeklinde gerçekleşti. Ahlatcı Yatırım tarafından yayınlanan bültende haftalık model portföyde değişikliğe gidildiği bildirildi.

BU HAFTA BU HİSSE SENETLERİNE DİKKAT!

Ahlatcı Yatırım borsa yatırımcıları için 6 Aralık - 10 Aralık haftasında özenle takip edilmesi gereken hisse senetlerini açıkladı. Tutarlı yatırım şirketi geçtiğimiz hafta hisse öneri listesinde tuttuğu LOGO, ALCTL, SELEC, KERVT ve TMSN hisse senetlerinin listeden çıkarıldığını ilan etti. Bu hisse senetlerinin yerine ise haftalık hisse önerileri listesine DOHOL, ISFIN, ORGE, ODAS ve KOZAL hisselerinin alındığı duyuruldu.

Not: Hisse önerilerine ilişkin tüm veriler ilgili yatırım şirketine aittir. Bu hisse önerileri sizin hedeflediğiniz kazançları her zaman sağlamayabilirler. Bundan dolayı tek veri olarak buradaki değerlendirmeler baz alınıp yatırım tasarrufunda bulunulmamalıdır. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.