Çocuğu okula giden aileler dikkat! Halkbank kredi kartı olanlara tek başvuru ile 200 TL para yüklüyor

Ailelerin okul alışverişi telaşı başlarken bankaların kampanyaları da peş peşe açıklanmaya devam ediyor. Bu kampanyalardan biri de Halkbank tarafından başlatıldı.

Çocuğu okula giden aileler dikkat! Halkbank kredi kartı olanlara tek başvuru ile 200 TL yüklüyor

Bu sene başta servis ücretleri ve kırtasiye malzemeleri olmak üzere yaşanan yoğun zam yağmuru çocuğu okula giden velileri zorlamaya başlamıştı. 2022 - 2023 eğitim öğretim yılının ilk ders zilinin çalmasına sayılı günler kala veliler yağmur gibi yağan zamlardan olumsuz etkilenirken açıklanan destekler de yakından takip ediliyordu. 

Kırtasiye yardımı başta olmak üzere pek çok yardım ve destek için bu sene yoğun başvuru yapıldığı belirtilirken okul alışverişi öncesi bankaların da kampanyaları yoğun ilgi görüyordu. Bu kampanyalardan birini de Halkbank başlattı. Halk Bankası destek kampanyası kapsamında Paraf Kredi Kartı olan kişilere 200 TL para yüklemesi yapacağını ilan etti. 

HALKBANK PARAF CARD KAMPANYALARI! KREDİ KARTI OLANLARA 200 TL YÜKLEME YAPILACAK...

Türkiye'nin en çok kullanılan kredi kartları arasında yer alan Halkbank paraf kredi kartı kampanyası kapsamında kırtasiye alışveriş yapacak olan aileler için yeni kampanyasını açıkladı. Başlatılan kampanya kapsamında okul alışverişi yapmadan önce başvuru yapan ailelere 200 TL ödül puan yüklemesi yapılacağı ilan edildi. 

Çocuğu okula giden aileler dikkat! Halkbank kredi kartı olanlara tek başvuru ile 200 TL para yüklüyor

Okul alışverişi yapmak isteyen kişilere yönelik olarak başlatılan kampanya kapsamında market, giyim, kırtasiye, oyuncak ve elektronik harcamalarında 200 liraya varan paraf para kazanma imkanı sunuldu. Okulların açılmasına sayılı günler kala velilerin başlayan alışveriş telaşında böylelikle yeni bir fırsat kapısı aralandı. Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 200 TL kazanmak isteyen kişilerin tek yapmaları gereken ilk alışverişi yapmadan önce başvuru yapmak. 

Çocuğu okula giden aileler dikkat! Halkbank kredi kartı olanlara tek başvuru ile 200 TL para yüklüyor - Resim : 2

200 TL HEDİYE KAZANMA ŞARTLARI NELER, SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Düzenlenen kampanyada son katılım tarihi 30  Eylül 2022 olarak belirlenirken yurt içerisinde yapılacak olan market, giyim, kırtasiye, oyuncak ve elektronik sektöründe yapılacak olan harcamalar kampanya kapsamına dahil edildi. 300 TL ve üzeri ilk harcamayı takip eden sonraki her 300 TL ve üzeri alışverişte 25 TL olmak üzere toplamda 200 liraya kadar paraf para kazanma imkanı sunulacağı duyuruldu. 

 Kampanyaya katılmak için ilk alışveriş öncesi Paraf Mobil uygulaması üzerinden Hemen Katıl butonuna basılması ya da HARCA yazılarak 3404 numarasına SMS gönderilmesi yeterli olacak.