Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama: Utanmadan işsizlik var diyorlar, ne işsizliği?

Kütahya'da gerçekleştirilen toplu açılış törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çok konuşulacak açıklamalara imza atarken işsizlik açıklaması ile büyük yankı uyandırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama: Utanmadan işsizlik var diyorlar, ne işsizliği?

Seçime hazırlık startı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan il mitinglerine yeniden başlarken bugünkü programı kapsamında Kütahya'yı ziyaret etti. Kütahya mitingi ile toplu açılış töreni de gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşma ile büyük yankı uyandırdı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı konuşmasında yine muhalefeti ağır bir biçimde eleştirirken son dönemde muhalefetin sıklıkla dile getirdiği işsizlik sorunu hakkında da büyük yankı uyandıran açıklamalarda yaptı. İşte o konuşma... 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN SON DAKİKA İŞSİZLİK AÇIKLAMASI! 

Kütahya mitingi ile toplu açılış töreni alanında toplanan kalabalığa hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan son dönemde bazı sorunlar yaşandığını belirterek bu sorunun tüm dünyada yaşandığını dile getirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Avrupa'da market raflarının boş olduğunu ve doğalgaz bulamadıklarını belirterek "Yaşadığımız onca hadiseye rağmen hedefleri adım adım hayata geçirdik, eksikleri de süratle tamamlıyoruz.

Bir asır önce Büyük Taarruzu ve ülkemizi nasıl istiklale kavuşturduğumuzu konuşmuştuk. Türkiye'yi bu günlere getirdiğimizi konuşmuştuk. Yaptığımız yatırımlara, eserlerle, hizmetlerle Kütahya'nın da çehresini değiştirdik. 20 yılda Kütahya'ya toplamda 26 milyar liralık yatırım yaptık. Bunu biz yaptık" diyerek yaptıkları yatırımlara dikkat çekti.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklamalar gündemde büyük yankı uyandırırken AK Parti hesabından paylaşılan video üzerinden yapılan açıklamaları dinleyebilirsiniz. 

Cumhurbaşkanı yeni açılan fabrikalara atıfta bulunarak "Bir de utanmadan, sıkılmadan diyorlar ki işsizlik var, ne işsizliği ya. Yeter ki iş istesin vatandaş iş. Ama ne diyor, 'Benim istediğim gibi iş yok" diyerek işsizlik sorunu olmadığını savundu.