Dacia 470 Bin TL'ye sıfır kilometre SUV satışına başladı!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere firmalar tarafından zaman zaman kampanyalı fiyat avantajları sunuluyor. Dacia da bir açıklama yaparak 474 Bin TL’ye SUV model araç satışlı yapacağını duyurdu.

Dacia 470 Bin TL'ye sıfır kilometre SUV satışına başladı!

Türkiye’de otomobil sahibi olmak isteyenler sıfır kilometre arabaların fiyatlarını araştırmaya devam ediyorlar. Düşük maliyetlerle araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar araba kampanyalarını en ince ayrıntısına kadar inceliyorlar. Ocak ayının araba kampanyaları ve indirimleri devam ederken bazı firmalar çok önemli fiyat avantajları sunabiliyorlar. Bu firmalardan birisi de Dacia oldu.

DÜŞÜK FİYATLI OTOMOBİL DACİA’DA!

Otomobil firmaları rekabet içerisinde olduklarından bazı firmalar özel bir fiyat politikası uygulayabiliyorlar. Dacia da ucuz araba konusunda oldukça bilinen bir firma olarak biliniyor. Özellikle Dacia’nın SUV model araçlarında çok büyük fiyat avantajları olabiliyor. Rakiplerine göre çok ucuz fiyata SUV satan firma bununla doğru orantılı olarak yüksek bir talep görüyor.

EK DESTEKLER SAĞLANIYOR!

Dacia tarafından satılan otomobiller için ek olarak firma tarafından kredi destekleri veriliyor. Bu destekler modelden modele değişebiliyor. Nakit sıkışıklığı yaşayanlara Dacia otomobil alımlarında müşterilere belirli tutarlarda kredi desteği veriyor. Bununla da kalmayan Dacia müşterilere ek bir jest yaparak yakıt hediyesi imkanı da sağlıyor. Bu imkanın da bazı özel şartları bulunuyor.

EN UCUZ SUV SATIŞTA!

Dacia firmasının Ocak ayı fiyat listesi belli oldu. Bu fiyat listesi ile piyasanın en ucuz SUV’u da netleşti. Dacia Yeni Sandero Stepway için çok özel bir fiyat açıklandı. Buna göre en düşük donanımlı Dacia Yeni Sandero Stepway 474.900 TL’ye satışa çıkarıldı. Bunun yanında firma iki ayrı donanım seçeneğini de sunuyor. O versiyonların fiyatları da 529 Bin TL ve 551 Bin TL olarak açıklandı.

SONRAKİ HABER