Dacia'dan 0,99 faizli kredi desteğine ek 1.500 TL yakıt hediyesi jesti!

Sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenler için kampanyalar araştırılmaya devam ediliyor. Dacia firmasının Kasım ayı kampanyaları devam ediyor. 0,99 faizli kredi desteği ile sıfır kilometre otomobil satışları sürüyor.

Dacia'dan 0,99 faizli kredi desteğine ek 1.500 TL yakıt hediyesi jesti!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere beklemeye geçerken araba kampanyalarını da takip etmeyi sürdürüyorlar. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin 1 Aralık’ta ÖTV matrah güncellemesi yapılacağını açıklaması otomobil piyasasını krize soktu. Firmalar bu süreçte tek bir otomobil dahi satamaz hale geldiler. Tüm otomobil talepleri 1 Aralık sonrasına çekildi ama avantajlı kampanyalar araştırılıyor. Dacia firması da oldukça cazip bir kampanyayı uygulamaya devam ediyor.

DACİA KREDİ DESTEĞİ KAMPANYASI

Dacia tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilere 0,99 aylık faizle kredi desteği veriliyor. Üstelik bu kredi desteğinde herhangi bir şekilde model ayrımı yapılmıyor. Dacia model tüm sıfır kilometre arabaların alımında bu kredi desteği kullanılabiliyor. 12 ay vadeli olarak verilen kredi desteği ile müşteriler 100 Bin TL kredi çekebiliyorlar. Krediyi kullanan müşteriler 12 ay vade ile her ay 9.019 TL kredi taksiti ödüyorlar.

KALAN TUTAR PEŞİN ÖDENİYOR

Kredi kullanarak sıfır kilometre bir Dacia model otomobil satın alanlar kalan tutarı ise peşin olarak ödüyorlar. Sadece 100 Bin TL kredi imkanından yararlanılabiliyor. Peşin ödenecek miktar için ise müşteri ile firma arasında pazarlık yapılarak karar veriliyor. Ödeme aşaması bu şekilde geçilerek satış gerçekleşiyor.

1.500 TL YAKIT HEDİYE EDİLİYOR

Bağlantılı kampanya kapsamında müşterilere Dacia tarafından yakıt hediyesi veriliyor. Dacia Finans’tan kredi kullanarak otomobil alan müşterilere 1.500 TL tutarında yakıt hediyesi tanımlanıyor. Bu yakıt hediyesi Total istasyonlarından alınabiliyor. 6 ayda kullanılabilen 1.500 TL yakıt hediyesi aylık 250 TL şeklinde kullanılabiliyor. Hediye yakıt bakiyesi her ayın 7. günü müşterilerin Club Total kartlarına tanımlanarak kullanıma açılıyor. 

SONRAKİ HABER