Destek kredisi gibi ihtiyaç kredisi! Halkbank 20 Bin TL'lik kampanyayı açıkladı!

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere Halkbank tarafından yeni bir kredi kampanyası açıklaması yapıldı. Destek kredisi verir gibi ihtiyaç kredisi verileceğini duyuran Halkbank kredi maliyet tablosunu da yayınladı.

Destek kredisi gibi ihtiyaç kredisi! Halkbank 20 Bin TL'lik kampanyayı açıkladı!

Türkiye'de vatandaşların nakit sıkışıklığı sorunu ile yoğun bir şekilde karşılaşmalarından dolayı kamu bankaları elini taşın altına sokmaya başladılar. Özellikle yılın son döneminde insanların yaşadıkları ekonomik sorunlar zirve yapınca Halkbank kredi musluklarını açtı. Halkbank bir kamu bankası sorumluluğu ile hareket ederek yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyasının startını verdi. Böylelikle vatandaşların finansmana erişimleri biraz daha kolaylaşmış oldu. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI AÇIKLANDI!

Halkbank'tan milyonları heyecanlandıran kredi kampanyası açıklaması geldi. Kamu bankası olarak duyuru yapan Halkbank vatandaşlara düşük faizli ihtiyaç kredisi verileceğini ilan etti. Halkbank verilecek olan ihtiyaç kredisi için koşullarını da duyurdu. Bu kredi imkanından yararlanan müşteriler ekonomik sorunlarına geçici de olsa çözüm bularak nakit sıkışıklıklarını aşabilecekler. 

Halkbank'ın yaptığı kampanya açıklamasına göre müşterilere aylık yüzde 1,79 faizle ihtiyaç kredisi verilecek. Bu faiz oranı ile kullanılan ihtiyaç kredisi çok önemli bir maliyet avantajı sağlıyor. Aynı kredi farklı bir bankadan çekilecek olsa maliyeti çok daha yüksek olabiliyor. Bundan dolayı ucuz ihtiyaç kredisi arayanların bundan sonraki adreslerinden birisi de Halkbank olacak.

Halkbank ihtiyaç kredisi kullandıracağı müşterilere uygulanacak azami vade sürelerine dair de bilgi verdi. İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin kredi taleplerine göre azami vade süresi değişiyor. 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredileri 36 aya kadar vade ile veriliyor. Müşteri eğer Halkbank'tan 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasında bir limitte ihtiyaç kredisi çekmek isterse o zaman azami vade süresi 24 ay olabiliyor. 100 Bin TL'nin üzerindeki krediler için ise müşterilere en fazla 12 aya kadar vade yapılabiliyor. 

Halkbank'ın müşterilere yaptığı bir diğer jest ise ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda kendilerine sunulan ödeme seçenekleri oluyor. Müşteriler kendi bütçelerine ve isteklerine göre belirleyecekleri bir ödeme planı ile ihtiyaç kredisi borçlarını geri ödeyebiliyorlar. Bu kapsamda müşteriler aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli şeklinde ödeme planı seçimi yapabiliyorlar. 

20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT TABLOSU!

Destek kredisi gibi ihtiyaç kredisi! Halkbank 20 Bin TL'lik kampanyayı açıkladı!

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullananlara banka tarafından aylık yüzde 1,79 oranında kredi faizi uygulanıyor. 36 ay vadeli 20 Bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksiti 814 TL olarak hesaplanıyor. Toplam kredi maliyeti ise 29.336 TL oluyor.

SONRAKİ HABER