Devlet bankalarından memurlara özel kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'tan kamu personeli olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi

Devlet memuru olan kişilere devlet bankaları ucuz kredi verecek! İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen memuralara özel kredi kampanyaları haberimizde!

Devlet bankalarından memurlara özel kredi! Kamu personeli olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi

Memur maaşı için yapılan yüksek zamlara rağmen ne yazık ki enflasyonda yaşanan yükseliş nedeniyle memurlarda ay sonunu getirmekte zorlanmaya başlanmıştı. Memurların yaşadığı zorluklar nedeniyle devlet bankaları bir kere daha devreye girdi ve memurlara yönelik düşük faizli kredi desteği başlattı. 

Düzenlenen kredi paketleri ile kamu bankaları kamu personeli statüsünde istihdam edilen kişilere düşük faizli ihtiyaç kredisi desteği sağlayacak. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank maaş müşterisi kredisi nedir, faiz oranı yüzde kaç?

ZİRAAT BANKASI MAAŞ MÜŞTERİSİ İHTİYAÇ KREDİSİ NEDİR, AYLIK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Uyguladığı ihtiyaç kredisi faiz oranı ile kamu bankaları en uygun kredi veren banka olarak ilk sırada yer alırken Ziraat Bankası çalışanın artısı konut kredisi paketinde en düşük faiz oranı yüzde 1,55 olarak ilan edildi. 

Devlet bankalarından memurlara özel kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'tan kamu personeli olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi

Bu oran üzerinden 36 ay vadeli 25 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişinin ödeyeceği aylık taksit tutarı 971 TL olarak gerçekleşecek. 

Devlet bankalarından memurlara özel kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'tan kamu personeli olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi - Resim : 2

HALKBANK KAMU ÇALIŞANLARINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

Halkbank Kamu Çalışanlarına Özel Kredi adı verilen ihtiyaç kredisi paketinde kamuda istihdam edilen kişilere yönelik olarak 100 bin liraya kadar nakit para desteği sunuyor. Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak ya da en yakın Halkbank şubesi üzerinden hemen başvuru yapılabilecek. 

Devlet bankalarından memurlara özel kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'tan kamu personeli olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi - Resim : 3

Düzenlenen kampanyadan yararlanarak 36 ay vadeli 20 bin TL kredi kullanan kişilerin aylık taksit ödemesi 1.018 TL olarak gerçekleşirken 24 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ise 5 bin 506 TL olarak gerçekleşecek. Kredi çeken kişilerde ise Halkbank kredi dosya masrafı olarak 550 TL'lik tahsis ücreti kesintisi yapılacak. 

Devlet bankalarından memurlara özel kredi! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank'tan kamu personeli olanlara düşük faizli ihtiyaç kredisi - Resim : 4

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

Memurlara ve kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan Vakıfbank yüzde 1,55 faiz oranı ile nakit para desteği sağlarken 24 ay vadeli 100.000 TL kredi paketinde aylık taksit ödemesi 5 bin 249,76 TL olarak gerçekleşecek. Kredi faiz oranı ise başvuru yapan kişinin kredi notu ortalamasına göre belirlenecek. Yüksek kredi notu olan kişiler düşük faizli kredi çekebilecek.