Devletin bankasından Ankara'da satılık gayrimenkul ilanları: O ilçede 60 metrekarelik dükkan 300 bin TL'den satışa sunuldu!

Ülkemizin önde gelen katılım bankalarından olan Ziraat Katılım Bankası, yeni güne yeni bir duyuru ile başladı. Anlaşmalı olduğu yasal ihale platformu üzerinden iki yeni ihale düzenlediğini belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Devletin bankasından Ankara'da satılık gayrimenkul ilanları

Katılım bankalarımızdan olan Ziraat Katılım Bankası, Intengo ile varmış olduğu iş birliği kapsamında iki yeni ihale geliştirdiğini duyurdu. Banka, ilgili ihalelere ve ihalelere konu olan gayrimenkullere ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ZİRAAT KATILIM BANKASI’NDAN ANKARA ALTINDAĞ’DA 60 METREKARELİK SATILIK DÜKKAN İLANI!

Ülkemizin değerli katılım bankalarından olan Ziraat Katılım Bankası, anlaşmalı olduğu yasal e- ihale platformu Intengo üzerinden yeni bir ihale düzenlediğini duyurdu. Platform üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihalesi kapsamında Ankara ilinin Altındağ ilçesinde bulunan satılık bir gayrimenkulü fiyat teklifine açtığını belirten banka, gayrimenkule ve ihalesine yönelik ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Ziraat Katılım Bankası’nın Intengo üzerinden satışa sunmuş olduğu icralık gayrimenkulün depolu dükkan niteliğinde olduğunu belirtti. Söz konusu dükkanın toplam kullanım alanını 60 metrekare olarak ölçen banka, ihale başlangıç bedelini 300 bin TL olarak açıkladı. İhaleye katılmak isteyenlerin yatırmaları gereken ihale katılım bedeli ise 13 bin 500 TL olarak bildirildi.

ZİRAAT KATILIM BANKASINDAN ANKARA ALTINDAĞ’DA 82 METREKARELİK SATILIK DÜKKAN İLANI!

Devletin bankasından Ankara'da satılık gayrimenkul ilanları: O ilçede 60 metrekarelik dükkan 300 bin TL'den satışa sunuldu!

Ziraat Katılım Bankası Intengo platformu üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihalesi kapsamında da Ankara ilinin Altındağ ilçesinde bulunan satılık bir gayrimenkulü fiyat teklifine açtığını belirtti. Banka, gayrimenkule ve ihalesine yönelik ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Ziraat Katılım Bankası’nın Intengo üzerinden satışa sunmuş olduğu icralık gayrimenkulün depolu dükkan niteliğinde olduğunu belirtti. Söz konusu dükkanın toplam kullanım alanını 82 metrekare olarak ölçen banka, ihale başlangıç bedelini 410 bin TL olarak açıkladı. İhaleye katılmak isteyenlerin yatırmaları gereken ihale katılım bedeli ise 18 bin 450 TL olarak bildirildi.

ZİRAAT KATILIM BANKASI’NIN İHALELERİNE NASIL FİYAT TEKLİFİ VERİLİR?

Ziraat Katılım Bankası’nın Intengo üzerinden düzenlemiş olduğu ihalelere katılmak için öncelikle platforma kayıt yaptırılması sonrasında ise platformu belirtmiş olduğu ihale katılım bedelinin yatırılması gerekmektedir.