Dikkat, Son 3 Gün! 82 Bin TL'lik Fiat Dev İndirim Kampanyası Sona Eriyor!

Dikkat, Son 3 Gün! 82 Bin TL'lik Fiat Dev İndirim Kampanyası Sona Eriyor!
Ağustos ayı araba kampanyalarında son günlere giriş yapıldı. Bu ayın en çok dikkat çeken Fiat'ın 82 Bin TL indirim kampanyasına son 3 gün telaşı yaşanıyor.

Türkiye'de piyasası bulunan büyük otomobil firmaları müşteri çekebilmek için her ay farklı avantajlarla araba kampanyası düzenliyorlar. Bu kampanyalardan yararlanan müşteriler piyasanın oldukça altında bulunan fiyatlarla ve çeşitli kredi destekleri ile sıfır kilometre otomobil satın alabiliyorlar.

FİAT AĞUSTOS 2021 ARABA KAMPANYASI

Türkiye'de en çok otomobil satan markaların başında Fiat geliyor. Fiat uzun yıllardır Türkiye'de otomobil piyasında hakimiyetini korumayı başaran firmalar arasında bulunuyor. Ağustos 2021 araba kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Fiat şu ana kadar rekor sayıda araç satışı gerçekleştirdi. 82 Bin TL nakit indirim dahi yapan Fiat'ın bu kampanya ile stokları tüketmek üzere olduğu bildirildi.

Dikkat, Son 3 Gün! 82 Bin TL'lik Fiat Dev İndirim Kampanyası Sona Eriyor!

82 BİN TL İNDİRİM KAMPANYASI

Fiat tarafından yaklaşlık bir aydır düzenlenen kampanya ile 82 Bin TL indirimle sıfır kilometre otomobil satılıyor. Bu indirim kampanyası yalnızca 2020 model Fiat 500X Cross 1.6 Multijet 120 HP DCT versiyonu için geçerli oluyor. Bu otomobili satın almak isteyen müşterilere nakit 82 Bin TL indirim herhangi bir şarta bağlı olmaksızın hemen veriliyor.

FİAT DEV İNDİRİM KAMPANYASI NE ZAMAN SONA ERİYOR?

Fiat'ın dev indirim kapanyası olan 82 Bin TL indirim kampanyası artık son günlerine girdi. Stoklarda bulunan otomobillerle sınırlı olan bu indirim kampanyası 1 Aylül 2021 tarihinde bitmiş olacak. Eylül ayının hemen başında yeni araba kampanyalarını açıklayacak olan Fiat'ın ne şekilde indirimler yapacağı da şimdiden merak edilmeye başlandı.

Fiat diğer modeller için da araba kampanyası düzenliyor. Ancak diğer araçlarda indirim kampanyası yerine çeşitli kredi destekleri ile müşteriler ikna edilmeye çalışılıyor. Fiat Egea model otomobiller aylık yüzde 0,99 faizle verilen 12 ay vadeli 50 Bin TL'lik kredi ile satılıyor. Bu imkanlar için müşterilerin yalnızca 3 günü bulunuyor. 1 Eylül 2021 Çarşamba günü tüm bu kampanyalar sonlandırılmış olacak.

FİAT EYLÜL 2021 ARABA KAMPANYALARI

1 Eylül'den sonra otomobil fiyatları yeniden zamlanacaklar. Bunun yanında kredi ve indirim kampanyaları da sona ermiş olacak. Ancak Fiat'ın Eylül 2021 araba kampanyalarının ne şekilde olacağına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor.