Emeklilere Mayıs jesti ING Bank'ta! İmzayı atan 10.000 TL alacak!

Emeklilere Mayıs jesti ING Bank'ta! İmzayı atan 10.000 TL alacak!
Emekli maaş promosyonu kampanyaları üzerinden bankalar emekli müşterilere nakit ödeme jestleri yapıyorlar. Emeklilere ön yüksek promosyon ödemesi hangi bankada?

Türkiye’de emekli vatandaşlar için oldukça zor bir ekonomik süreç yaşanıyor. Ülke genelinde 15 milyondan fazla emekli vatandaşın olduğu biliniyor. Bu emekli vatandaşların büyük bir kısmı 10.000 TL’nin altında emekli maaşı alıyorlar. Onların da çok büyük bir kısmının maaşı en düşük emekli maaşı olan 7.500 TL olarak ödeniyor. Ekonomik güçlük çeken bu vatandaşların bütçelerini çevirebilmeleri için ek kaynaklara ihtiyaçları oluyor. Bu ek kaynakların en önemlisi ise emekli maaş promosyonları olarak biliniyor.

EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU NEDİR?

Emekli maaş promosyonu bankaların emeklilere yönelik bir finansal ürünüdür. Bankalar ile emekli müşteriler arasında bireysel olarak sözleşmeler yapılıyor. Bu sözleşmeler karşılığında bankalar emekli müşterilere promosyon ödemeleri yapıyor. Müşteriler ise bankaya söz vererek 3 yıl boyunca emekli maaşlarını anlaşma yaptıkları bankanın üzerinden alıyorlar. Bu şekilde emekliler emekli maaş promosyonu ödemesi alma hakkı elde ediyorlar. Bu ödemelerin ne kadar olacağını ise bankalar asgari tarifeyi esas alarak ayrı ayrı belirliyorlar. Bir banka asgari tarifeden promosyon öderken başka bir banka bu tutarın üstünde bir tarifeden ödeme yapabiliyor.

ING BANK REKORLARIN BANKASI!

ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında emeklilere yapılan promosyon ödemeleri dikkat çekiyor. Şu anda bankalar arasında en yüksek maaş promosyonu ödemesi ING Bank tarafından yapılıyor. Emekli maaş promosyonu kampanyalarında Mayıs ayının rekorunun altında ING Bank imzası bulunuyor.

ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyası iki aşamalı bir ödeme süreci ile tamamlanıyor. Emekli maaşını bu bankaya taşıyan müşteriler promosyon sözleşmesi imzalamaları durumunda 8.500 TL’ye kadar emekli maaş promosyonu alabiliyorlar.

ING Bank’ın emekli maaş promosyonu tarifesi şu şekilde:

3.500 TL’ye kadar maaşı olan emeklilere 5.100 TL,
3.500 TL ile 7.500 TL arasında maaşı olan emeklilere 5.950 TL,
7.500 TL ile 10.000 TL arasında maaşı olan emeklilere 7.650 TL,
10.000 TL ve üzerinde maaşı olan emeklilere 8.500 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında emekli müşterilere bir de ek promosyon ödemesi sağlıyor. Bu imkandan yararlanmak için emekli müşterinin otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerekiyor. 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren emekli müşteri 1.500 TL ek promosyon alma hakkı elde ediyor. Böylece bir emekli ING Bank’tan 10.000 TL net ve nakit emekli maaş promosyonu ödemesi alabiliyor.