Emeklilere Temmuz Ayı Uğurlu Geldi! Maaşı 1500 TL Olana 3500, 2500 Olana 5000 TL Nakit Verilecek

Temmuz ayı ile beraber bankalarda maaş taşıma yoğunluğu yaşanıyor. Bankalar, maaşını kendilerine taşıyan emekliler için kaçırılmaz promosyon kampanyaları düzenliyor. Bu kapsamda özel bankalardan biri olan QNB Finansbank, maaşını taşıyan emekliler için büyük bir kampanya düzenledi.

Maaşı 1500 TL Olana 3500, 2500 Olana 5000 TL Nakit Verilecek

Hayat pahalılığı ile mücadele eden emeklilere peş peşe güzel haberler geliyor. Temmuz ayı itibariyle önce 1.100 TL bayram ikramiyesi alan emekliler, daha sonra enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla maaşlarına en az yüzde 42 oranında zam aldı. Ayrıca Cumhurbaşkanının açıklamasıyla da en düşük emekli maaşı 3 bin 500 liraya yükseltildi. Bu gelişmeler yaşanırken emeklilere bir güzel haber daha verildi.

MAASI 1500 TL OLANA 3500, 2500 TL OLANA 5000 TL PROMOSYON!

Temmuz ayı ile beraber bankalarda maaş taşıma yoğunluğu yaşanıyor. Bankalar, maaşını kendilerine taşıyan emekliler için kaçırılmaz promosyon kampanyaları düzenliyor. Bu kapsamda özel bankalardan biri olan QNB Finansbank, maaşını taşıyan emekliler için büyük bir kampanya düzenledi. Maaşını QNB Finansbank'a taşıyan emeklilere, Aylık maaşları 1.499 TL ise 3 bin 500 TL, 1500-2.499 aralığında ise 4 bin 2500 TL ve 2 bin 500 TL ve üzerindeyse tam 5000 TL'ye varan promosyon ödemesi yapacak.

Promosyon ödemesine ek olarak yurt içinde diğer tüm banka ATM'lerinden ayda iki kez ücretsiz para çekme, EFT ve TL havale işlemlerinde ücretsiz işlem, işlemlerde sıra önceliği, ilk yıl ücretsiz kredi kartı üyeliği gibi ayrıcalıklar sağlanmaktadır.

Emeklilere Temmuz Ayı Uğurlu Geldi! Maaşı 1500 TL Olana 3500, 2500 Olana 5000 TL Nakit Verilecek

EMEKLI MAAŞIMI QNB FINANSBANK'A NASIL TAŞIRIM?

Daha önce QNB Finansbank müşterisi olan kişiler, Müşteri hizmetleri numarasını arayarak kolayca maaş taşıma onayını verebilirler. Banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, en yakın şubeyi arayarak ya da cep telefonunuzdan mobil uygulama üzerinden kolayca işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca e-devlet sistemi üzerinden de maaş taşıma onayını verebilirsiniz.

QNB müşterisi değilseniz, yalnızca T.C kimlik numaranızın bulunduğu nüfus cüzdanı ya da kimlik kartınızla birlikte en yakın QNB şubesine giderek yetkili kişiyle görüşebilir ve maaşınızı taşıyabilirsiniz.
Banka şubesine gitmekte zorluk yasayanlar ise e-devlet sistemi üzerinden sosyal güvenlik kurumu içerisinden bulunduğu kurumu seçerek banka değişikliği yapabilecekler.

Maaşını QNB'ye taşıyan emekliler, 3 bin 500 liradan 5 bin liraya kadar olan promosyonlarını hemen alabilecek ve istedikleri zaman kullanabilecekler. Birçok bankaya göre yüksek bir promosyon miktarı veren QNB Finansbank, emeklerin yoğun bir şekilde tercih ettiği bankalardan biri oluyor.