Emlak Katılım Bankası'ndan TOGG'a özel taşıt finansmanı müjdesi!

Yerli otomobil TOGG fiyatı ve ön sipariş ekranının açılması ile gözler kredi paketlerine çevrilmişti. Emlak Katılım Bankası araç kredisi çekmek isteyen kişilere yönelik olarak çevreci taşıt finansmanı ile destek müjdesi verdi.
Emlak Katılım Bankası'ndan TOGG'a özel taşıt finansmanı müjdesi!

Emlak Katılım Bankası'ndan TOGG'a özel taşıt finansmanı müjdesi! Yerli otomobil TOGG fiyatı için sonunda beklenen açıklama gelmiş ve aracın satış fiyatları resmi olarak duyurulmuştu. Aracın satış fiyatının belli olması ile TOGG kredisi için açıklanacak fırsatlarda merak konusu olmuştu. 

Konu hakkında beklenen açıklama Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati tarafından yapılmış, Bakan Nebati “TOGG için kredi görüşmelerini gerçekleştirdik. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve katılım bankaları ile gerekli teşvikler verilerek vatandaşlarımıza kredi imkanları sağlanacak. Gerekirse bu kredilerden kar edilmeyecek şekilde TOGG’a ulaşım açısından vatandaşlarımıza her türlü finansal desteği sağlayacağız" sözü vermişti. 

EMLAK KATILIM BANKASI ÇEVRECİ TAŞIT FİNANSMANI PAKETİ İLE TOGG ALANLARIN YÜZÜ GÜLECEK! 

TOGG almak isteyen kişiler fiyatların açıklanması ile kredi paketlerini araştırmaya başlarken Emlak Katılım Bankası Çevreci Araç Finansmanı kampanyası açıklandı. Paket hakkında yapılan açıklamada "Karbon salınımı içten yanmalı motorlara sahip geleneksel araçlara göre çok daha az olan, çevreye duyarlı elektrikli ya da hibrit araçların finansmanında kullanabileceğiniz çevreci taşıt finansmanıdır.

Emlak Katılım Bankası'ndan TOGG'a özel taşıt finansmanı müjdesi!

Çevremize azami saygı ve özenle davranmanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Elektrikli ve hibrit araçlar için cazip koşullarla elektrikli araç finansmanı ve hibrit araç finansmanı sunarak dünyamızın, çevremizin sürdürülebilir atmosferine katkı sağlıyoruz. Çevreye duyarlı Çevreci Araç Finansmanı ürününü tercih etmek isterseniz en yakın Emlak Katılım şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz" ifadelerine yer verildi. 

EMLAK KATILIM BANKASI TAŞIT FİNANSMANI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

48 aya kadar vadeli taşıt finansmanı desteği sunan Emlak Katılım Bankası müşterileri için internet şubesi ve mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvuru yapılmasına olanak sağlanıyor.

Yine yurt genelinde yer alan size en yakın şubeyi şahsen ziyaret ederek te detaylı bilgi edinebilirsiniz.