En ucuz sıfır araba! Citroen 240 Bin TL'ye satıyor!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler oldukça zor bir süreçten geçiyorlar. Fiyatlar yükselirken ucuz arabalar ilgi görmeye başladı. Citroen de piyasanın en ucuz arabasını satmaya devam ediyor.

En ucuz sıfır araba! Citroen 240 Bin TL'ye satıyor!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak başlı başına bir mesele haline geldi. Otomobil sahibi olurken yüksek bütçeleri gözden çıkarmak gerekiyor. Ortalama bir otomobilin fiyatı 600 Bin TL’yi aşabiliyor. Eğer üstün nitelikler talep edilirse o zaman fiyatlar 1 Milyon TL’yi aşıyor. Yine de ucuz sıfır araba arayışında olanların sayısı da hiç az değil. Bunun için Citroen çok farklı bir sıfır arabayı satışa sundu.

CİTROEN AMİ EN UCUZ ARABA

Otomobil piyasasının en ucuz sıfır arabası şu anda Citroen Ami oldu. Bu aracı satın almak isteyenler 241 Bin TL fiyat ile karşılaşıyorlar. Oldukça uygun olan bu fiyatla sıfır araba sahibi olunabiliyor. Ancak Citroen Ami’nin diğer otomobil modelleri ile arasında çok bariz farklar bulunuyor. Citroen Ami her otomobil ihtiyacı olanın bu ihtiyaçlarını karşılayamayabiliyor.

3 SAATTE ŞARJ OLUYOR!

Citroen Ami elektrikli bir otomobil olduğu için farklı niteliklere sahip. 2,41 metre uzunluğa sahip araba oldukça kullanışlı olabiliyor. Geniş camlı yüzey ve panoramik tavan aracın dikkat çeken diğer özellikleri arasında değerlendiriliyor. 220 V ev tipi prizle aracın bataryası 3 saatte yüzde 100 şarj oranına ulaşabiliyor. Citroen Ami'nin iç dizaynı tamamen modern dokunuşlarla tasarlanmış. Ayrıca arabanın iç kısmında çeşitli teknolojik unsurlar da yer alıyor. 

75 KM MENZİLİ VAR

Şehir içi kullanıma uygun olan Citroen Ami’nin 75 kilometre menzili bulunuyor. Küçük otomobil sınıfında bulunan bu araç için taşıt kredisi imkanı da veriliyor. Yüzde 70 kredilendirme ile 48 aya kadar vade ile taşıt kredisi çekilebiliyor. Bu şekilde otomobilin alımı çok daha kolay imkanlarla olabiliyor.

 

SONRAKİ HABER