En ucuz SUV için Dacia’dan son fırsat! 6 gün kaldı, bu fiyat daha bulunmaz!

Türkiye’de sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenler yüksek fiyatlar karşısında firmaların özel tekliflerini araştırıyorlar. Mayıs ayının en özel sıfır araba teklifi Dacia’dan geldi. Dacia’nın Mayıs ayı fırsatında son haftaya girildi.
En ucuz SUV için Dacia’dan son fırsat! 6 gün kaldı, bu fiyat daha bulunmaz!

Sıfır kilometre otomobil satın almak oldukça maliyetli bir iş haline geldi. İnsanlar araba ihtiyaçlarını karşılamak için çok yüksek bütçeleri gözden çıkarmak zorunda kalıyorlar. Bütçe sorunu yaşayanlar ise hem uygun fiyat seçeneğini araştırıyorlar hem de bütçelerini taşıt kredileri ile destekliyorlar. Uygun fiyat denilince akla gelen ilk otomobil firmalarından olan Dacia tarafından müşterilere son 7 gün uyarısı yapıldı.

MAYIS FİYATLARINDA SON 7 GÜN!

Mayıs ayında geçerli olan fiyatlarda Dacia firması son bir haftaya girildiğini açıkladı. Her ay olduğu gibi otomobil firmaların yeni ayın ilk günlerinde o ayın zamlarını açıklayacaklar. Haziran ayının ilk haftasında da yeni otomobil zamları devreye girecek. Döviz kurlarındaki artışlar dikkate alındığında fiyatlarda yine yüzde 5 ile 15 arasında zamlar uygulanması yüksek ihtimal olarak değerlendiriliyor.

Dacia özellikle SUV model araçları ucuz fiyatla satışa çıkaran bir firma olarak dikkat çekiyor. Fiyat ve performans kriterleri ile Dacia’nın SUV model otomobilleri büyük beğeni topluyor. Bunun için de Dacia’nın SUV model araçları ucuz otomobil değerlendirmesine tabi tutuluyorlar. Dacia Mayıs ayının son haftasında özel fiyatlarla araç satışlarına devam ediyor. Bu 1 haftalık süreci değerlendirenler oldukça makul bir fiyatla sıfır otomobil satın alma imkanı bulacaklar.

EN UCUZ SUV FİYATI!

SUV model otomobiller çok tuttuğu gibi fiyatları da bir miktar yüksek olabiliyor. Dacia’nın en ucuz modeli olan Dacia Yeni Sandero Stepway da uygun fiyatı ile yoğun talep görüyor. Dacia Yeni Sandero Stepway için firma dört farklı donanım seçeneği sunuyor. En alr donanımlı Dacia Yeni Sandero Stepway 618.000 TL’den satılırken en yüksek donanımının fiyatı ise 686.900 TL olarak açıklandı.