Eylül kampanyası açıklandı! Renault Clio'nun fiyatında indirim yapıldı!

Otomobil firmaları sıfır kilometre araçlar için araba kampanyalarını açıklıyorlar. Renault Eylül ayına araba kampanyalarında bomba gibi giriş yaptı. Renault Clio’nun fiyatı düşerken ödeme kolaylığı da getirildi.

Eylül kampanyası açıklandı! Renault Clio'nun fiyatında indirim yapıldı!

Türkiye’de otomobil firmaları yıl sonu yaklaşırken hedefledikleri satış rakamlarının oldukça uzağında kaldılar. Yıllık hedeflenen satış rakamlarına herhangi bir firmanın ulaşması beklenmiyor. Ancak firmalar yine de olabilecek en iyi şekilde yılı kapatmak için yılın son döneminde araba kampanyalarına ağırlık veriyorlar. Renault da Eylül ayı araba kampanyalarını açıklarken müşterilere çok özel imkanlar verildiğini duyurdu.

RENAULT CLİO İÇİN İNDİRİM YAPILDI!

Eylül ayı araba kampanyaları kapsamında Renault Clio model araç için özel bir sürpriz yaptı. Eylül ayı boyunca devam edecek olan kampanya ile müşteriler Renault Clio satın almak istediklerinde fiyat indirimi ile karşılaşacaklar.

Firmanın yaptığı açıklamaya göre 2022 model sıfır kilometre Renault Clio Joy 1.01 Sce 65 bg araç 399 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satılacak. Renault Clio’nun fiyatını 400 Bin TL’nin altına çeken firma bu şekilde satış rakamlarını artırmayı planlıyor. Ayrıca bu fiyatın taşıt kredileri için de ayrı bir anlamı var. Bankalar 400 Bin TL’nin altındaki otomobiller için 48 aya kadar vade ile taşıt kredisi verebiliyorlar. 400 Bin TL’nin üzerine çıkılması durumunda ise kullanılacak taşıt kredisinin vadesi en fazla 36 ay olabiliyor.

YARISI PEŞİN KALANI 1 YIL SONRA KAMPANYASI!

Renault firması Renault Clio için ek bir kampanya daha düzenliyor. Buna göre bu otomobili satın almak isteyenlere Renault Finans’tan kredi desteği veriliyor. Otomobilin fiyatının yarısını peşin olarak ödeyecek olan müşteriler kalan yarısını da Renault Finans’tan kullanacakları kredi ile ödüyorlar. Ancak bu krediye 1 yıl boyunca herhangi bir ödeme yapılmıyor. Toplam kredi Eylül 2023’te tek taksitle toplu halde kapatılıyor. Böylelikle Renault Clio sahibi olmak oldukça avantajlı oluyor.