Garajda bekleyen hazine araçları satışa çıkarıldı! Hurda fiyatına 13.000 liraya arabaların hepsi satılacak

Garajda bekleyen hazine araçları satışa çıkarıldı! Hurda fiyatına 13.000 liraya arabaların hepsi satılacak
Daha önce kamu hizmetinde kullanılmış ancak artık kullanılmayan ve bekletilen ikinci el araçların satışları yapılacak. 20 Nisan - 22 Nisan 2022 kamudan satılık araç Marka, model, km, fiyat listeleri.

Emlak365.com - Kamu kurumlarının güncel duyuruları sadece taşınmaz gayrimenkul satışları için olmuyor. Kurumlar kendilerine ait olan taşınır mallar için de ihaleler düzenliyorlar. Bu çerçevede çok sayıda aracın satışı yapılıyor. Çok çeşitli araçların yer aldığı listelerde vatandaşlar için uygun araba bulmakta mümkün oluyor.

KAMUDAN SATILIK İKİNCİ EL ARAÇLAR YENİ LİSTELER

Kamudan satılık araç listeleri günlük haftalık olarak yenilenir. Kurumlar kendilerine ait araçların satışı için duyurular yayımlarlar. Bu duyurularda aracın özellikler ve satış işlemleri dışında hangi tarihler arasında satılacağına ilişkin bilgiler yer alır. Vatandaşlar da kurumların ilan ettiği tarihler arasında başvurularını yaparak satış işlemlerine dahil olmak zorundalar. İhale tarihinde açık artırma ve teklif sunma işlemleri tamamlanır ve satış gerçekleşir.

Listelerden ise ihale günü geçen ilanlar kaldırılır. Bizlerde emlak365.com olarak 20 Nisan Çarşamba ile 22 Nisan Cuma günleri arasında satışı için başvuruları yapılabilecek olan araçları listeledik. Aşağıda yer alan tabloda araçları satan kurumlar, ilan hakkında kısa bilgiler ve ihale tarihleri hakkında bilgiler yer alıyor.

Garajda bekleyen hazine araçları satışa çıkarıldı! Hurda fiyatına 13.000 liraya arabaların hepsi satılacak

Iğdır Aralık Belediye Başkanlığı 2. El Araç Satış İlanı Detayları

Iğdır Aralık Belediye Başkanlığı'nın ilanında bir adet 2006 model Renault marka binek otomobil ile kamyon, otobüs ve itfaiye aracının satılacağı açıklandı. Fiyatlar 25.000 TL'den başlıyor.

Adaba Pozantı Belediye Başkanlığı 2. El Araç Satış İlanı Detayları

Adana Pozantı Belediye Başkanlığı yayımladığı ikinci el araç satış duyurusunda ise 2016 model Scoda Super B marka aracın satılacağını açıkladı. Açık artırma usulü ile satılacak aracın muhammen bedeli 390.000 TL olarak duyuruldu.

Aydın Kuşadası Belediye Başkanlığı 2. El Araç Satış İlanı Detayları

Kuşadası Belediyesi ise 1993 model Tofaş marka araçları 8.000 TL ile 10.000 TL'den satacak. Bunun dışında kurum otobüs, kamyonet, traktör satışları da gerçekleştirecek. Diğer arçlar için fiyatlar 13.000 TL'den başlıyor.

Kocaeli Belediye Başkanlığı 2. El Araç Satış İlanı Detayları

Kocaeli İzaydaş tarafından satışı yapılacak araç 2009 model Mercedes Benz S500 4 Matic olarak duyuruldu. Bu araç için kurum 750.000 TL muhammen bedel açıkladı.