Garanti Bankası'ndan başvuru yapanlara özel şartsız karşılıksız tam 1000 TL hediye!

Garanti Bankası'ndan başvuru yapanlara özel şartsız karşılıksız tam 1000 TL hediye!
Garanti Bankası tarafından yayımlanan son kampanya ile birlikte müşteri olmayı kabul eden kişilere karşılıksız 1000 TL hediye edileceği ifade edildi.

Bankalar tarafından müşterilerin memnuniyetlerini kazanmaya yönelik yapılan kampanyalar devam ediyor. Yapılan son açıklama ile birlikte yalnızca belirli adımların tamamlanarak Garanti Bankası müşterisi olmayı kabul eden kişilere toplamda 1000 TL hediye edileceği ifade edildi. Bununla birlikte kendi müşteri olduktan sonra arkadaşını davet eden kişilere te toplamda 1000 TL'nin verileceği kampanyalar arasında yer aldı.

GARANTİ BANKASI 1000 TL HEDİYE EDECEK!

Yeni müşteri olacak kişileri için Garanti Bankası tarafından başlatılan son kampanya ile birlikte müşteri olacaklara özel toplamda 1000 TL hediye edileceği öğrenildi. Karşılıksız verilen bu ödemeden faydalanmak isteyen müşterilere özel detaylar açıklandı.

DETAYLAR BELLİ OLDU!

Garanti Bankası tarafından karşılıksız verilecek olan 1000 TL değerindeki hediye için detaylar resmi internet adresinde şu şekilde verildi;

 • 1-30 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Ekim'e kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus com tr, moneybonus com tr üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahildir.
 • Kazanılan bonuslar 27 Ekim – 27 Kasım 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.
 • Kullanılmayan bonuslar 28 Kasım 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri, bonus kullanımları dahil değildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

Garanti Bankası üzerinden verilecek olan hediye kampanyasından faydalanacak olan vatandaşların bankanın resmi internet adresi üzerinden başvuru işlemlerini tamamlaması gerektiği ifade edildi.