Garanti BBVA 5.000 TL’ye kadar masrafsız ve faizsiz ödeme yapıyor! Başvuru için son tarih 31 Ağustos…

Bankalar arasındaki, yaz döneminde yeni müşterilere ulaşmak adına başlayan kampanya yarışları hız kazandı. Bu kapsamda Garanti BBVA, yeni müşterilerine özel 5.000 TL’ye varan %0 faizli ve masrafsız taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu.

Garanti BBVA 5.000 TL’ye kadar masrafsız ve faizsiz ödeme yapıyor!

Yaz döneminin gelişiyle birlikte bankalar arasında yeni müşterilere ulaşmak adına süregelen rekabet hız kazandı. Bankalar, müşteri portföylerini genişletmek için her kesime uygun özel fırsat ve kampanyalar sunuyor. Kredi paketlerinde, nakit promosyonlarda ve diğer birçok bankacılık ürün ve hizmetlerinde sunulan kampanyalara bir yenisi Garanti BBVA’dan eklendi. Bankalar arasındaki rekabette güçlü bir noktada durmak isteyen Garanti BBVA, yeni müşterilerine özel 5.000 TL’ye kadar %0 faizli ve masrafsız taksitli nakit avans imkanını sunuyor. İşte detaylar…

GARANTİ BBVA’DAN TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Garanti BBVA müşterisi olanlar, bireysel kredi kartı başvurusunda bulunmaları halinde, başvuruları onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans fırsatından 6 taksit imkanıyla yararlanabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” adımını takip ederek ilk kez Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlamaları gerekiyor. Süreç tamamlandıktan sonra bireysel kredi kartı başvurusu onaylanan yeni Garanti BBVA müşterileri söz konusu taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabiliyor.

KAMPANYAYA KATILIM DETAYLARI

Garanti BBVA 5.000 TL’ye kadar masrafsız ve faizsiz ödeme yapıyor! Başvuru için son tarih 31 Ağustos…

Kampanyaya katılmak isteyenlerin 7 Temmuz – 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında belirtilen adımları takip ederek başvuruda bulunması gerekiyor. Söz konusu kampanyadan yararlanılabilmesi için sürecin tamamlanması gerektiği için, herhangi bir sebepten ötürü uzaktan müşteri olma sürecini tamamlayamayan müşteriler, bu kampanyadan yararlanamıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, müşteri olduktan sonraki 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor. Ayrıca başvuru sonrası kartın onaylanması ve kullanıma açılması da gerekiyor.

KAMPANYA NE ZAMANA KADAR DEVAM EDİYOR?

Kampanya tanımı müşterilere kart başvurusundan 1 gün sonra sunuluyor. Kampanyaya katılan müşteriler 31 Ağustos 2022 tarihine kadar taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya dahilinde sunulan 5.000 TL masrafsız ve faizsiz taksitli nakit avans paketinin dışında, 5.000 TL’yi aşan taksitli nakit avanslarda banka güncel faiz oranlarını ve paket şartlarını sunuyor.