Garanti BBVA, Akbank, ING Bank, İş Bankası, TEB! Bankaya gitmeden kefilsiz, şartsız anında 45.000 TL ihtiyaç kredisi

Bankadan kredi çekmek istiyorum diyen kişiler için özel bankalar Ağustos ayına özel kredi tekliflerini duyurdu! En uygun kredi veren bankalar ve ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu...

Özel bankaların kampanyaları: Bankaya gitmeden kefilsiz, şartsız anında 45.000 TL ihtiyaç kredisi

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları Ağustos ayına özel olarak yenilenmeye devam ederken özel bankalarda kredi tekliflerini sunmaya devam ediyor. Nakit para arayışında olan vatandaşlar en uygun kredi tekliflerini belirlemeye çalışırken özel bankaların faiz oranları kamu bankalarının üzerinde kalsa da yine de kolay kredi onayı vermeleri nedeniyle tercih ediliyorlar. 

Kamu bankaları düşük kalan faiz oranlarına rağmen özellikle de son dönemde ihtiyaç kredisi paketinde zor kredi onayı verdiği iddiaları ile hedef tahtasına oturmuştu. Özel bankalar ise kredi paketlerinde Ağustos ayına özel kredi tekliflerini açıkladı. İşte o oranlar...

ÖZEL BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI! KREDİ FAİZLERİNDE SON DURUM NE?

Merkez Bankası tarafından yüzde 14 olarak belirlenen politika faiz oranı sabit tutulmasına rağmen özel bankaların kredi faiz oranları Ağustos ayına da ne yazık ki yükselişle girdi. Devlet bankaları faiz oranlarını sabit tutarken özel bankalarda ise ihtiyaç kredisi paketi başta olmak üzere kredi faiz oranları yükseldi. Yaşanan yükseliş sonrası ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin sırtındaki yükte artmış oldu. 

Garanti BBVA, Akbank, ING Bank, İş Bankası, TEB! Bankaya gitmeden kefilsiz, şartsız anında 45.000 TL ihtiyaç kredisi

Özel bankalar arasında en uygun ihtiyaç kredisi veren banka yüzde 1,95 oranı ile TEB olurken bu banka üzerinden 36 ay vadeli 50 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişinin aylık taksit ödemesi 2 bin 70 TL olarak gerçekleşecek. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,09 olarak açıklanırken aylık taksit tutarı 2 bin 125 TL olacak. 

Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi çeken kişilerin ise 36 ay vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi paketinde aylık taksit tutarı 2 bin 181 TL olarak gerçekleşirken İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı da yüzde 2,15 olarak açıklandı. 

Garanti BBVA, Akbank, ING Bank, İş Bankası, TEB! Bankaya gitmeden kefilsiz, şartsız anında 45.000 TL ihtiyaç kredisi - Resim : 2

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ HANGİ BANKADA, EN DÜŞÜK FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ OLDU?

Özel bankalara oranla kamu bankaları daha düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi verirken Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,79 olarak açıklandı. Halkbank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,89 olurken kamu bankaları arasında en yüksek faiz oranı ise yüzde 1,91 oranı ile Vakıfbank tarafından verildi.