Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyası güncellendi! Emekliler kaç TL promosyon alacaklar?

Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyası güncellendi. Buna göre emeklilere verilecek olan maaş promosyonu tutarı değişirken ek promosyon ödemesi de kampanyaya eklendi. Peki Garanti BBVA emeklilere ne kadar promosyon ödemesi yapacak?

Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyası güncellendi!

Bankalar arasında emekli maaş promosyonu kampanyaları kapsamında yaşanan büyük rekabet şekil değiştirmeye devam ediyor. Ağustos ayında geçerli olan kampanyalar ile bol keseden para dağıtan bankalar Eylül ayında frene bastılar. Emekli maaş promosyonu kampanyasını güncelleyerek açıklayan Garanti BBVA yeni şartları duyurdu. Peki Garanti BBVA emeklilere ne kadar maaş promosyonu verecek?

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONUNU DÜŞÜRDÜ

Garanti BBVA tarafından açıklanan emekli maaş promosyonu Eylül kampanyasında dikkatleri promosyon ödemeleri çekiyor. Ağustos ayında emekli maaşı 2.500 TL ve üzerinde olan emeklilere 7.250 TL maaş promosyonu veren Garanti BBVA bu tutarı 6.000 TL’ye indirdi. Kampanya kapsamında emekli maaşı 1.500 TL’ye kadar olanlara 4.000 TL, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlşara ise Garanti BBVA 5.000 TL emekli maaş promosyonu veriyor.

Garanti BBVA’nın Eylül kampanyasında emeklilere ek promosyon imkanı da sağladığı bildirildi. Bu yenilik ile beraber müşteriler ek olarak 1.500 TL daha promosyon alabilecekler. Müşteriler Garanti BBVA’dan kredi kartı çıkarıp harcama yaptıklarında ve iki adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiklerinde ödemelerin gerçekleşmesi ile 1.500 TL ek promosyon kazanacaklar. Bu şekilde müşteriler toplamda 7.500 TL promosyon alma hakkı elde edebilecekler.

Garanti BBVA emeklilere yakınlarını getir 250 TL kazan kampanyası uyguluyordu. Eylül ayında bu kampanyaya son verildi. Emekliler 10 emekli yakınlarının maaşlarını Garanti BBVA’ya taşımalarına aracılık ederek 2.500 TL nakit ödül alabiliyordular. Ancak bu kampanya sonlandığı için emekli müşteriler bu nakit ödül imkanından artık yararlanamayacaklar.

Garanti BBVA’nın Ağustos ayı emekli maaş promosyonu kampanyasında bir emekli ek promosyon ve nakit hediyeler dahil olmak üzere 9.750 TL alabiliyordular. Eylül ayında bir emeklinin Garanti BBVA’dan alabileceği promosyon ve yan ödemeler dahil toplam tutar en fazla 7.500 TL olacak.