Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranları

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere 5 özel bankadan uygun faiz oranları ile kredi teklifi sunuldu. 19 Eylül 2022 ihtiyaç kredisi faiz oranları listesi!

Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketi teklifleri

Nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler için beklenen Eylül ayı kampanyaları peş peşe açıklandı. Özel bankalar ihtiyaç kredisi paketlerinde yeni oranlarını açıklarken Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi Bankası tarafından da yeni oranlar ve kampanya duyuruları yayımlandı. İşte o kampanyalar! 

GARANTİ BBVA BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI VE EYLÜL KAMPANYASI! 

Garanti Bankası tarafından başlatılan ihtiyaç kredisi kampanyası ile yeni oranlar açıklanırken kredi limiti de yükseltildi. Garanti BBVA ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,60 olarak belirlendi. Paketten yararlanmak isteyen kişilere 50 bin liraya kadar nakit para desteği sağlanacak. 

Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranları

Nakit para ihtiyaçları için bu bankayı tercih eden kişilere 36 ay vadeli 10 bin TL kredi paketinde aylık 475,28 liralık ödeme yapılacağı ilan edildi. 

Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranları - Resim : 2

YAPI KREDİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU 2022! 

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi paketinde müşterilerine 100.000 TL'ye kadar nakit para desteği sağlarken kredi çekmek isteyen kişilerin aylık taksit ödemesi 36 ay vadeli kredi paketinde 523,39 TL olarak gerçekleşecek. 

Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranları - Resim : 3

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI EYLÜL 2022!

Akbank müşterisi olan kişilere yönelik olarak başlatılan ihtiyaç kredisi paketinde aylık faiz oranı yüzde 2,52 olarak belirlenirken 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ise 468,35 olarak belirlendi. 

Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranları - Resim : 4

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI EYLÜL 2022!

ING Bank ihtiyaç kredisi paketinde Eylül ayına özel olarak belirlenen faiz oranı yüzde 2,29 olarak ilan edilirken 36 ay vadeli 10.000 TL kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 449 TL olarak gerçekleşiyor. 10 bin TL kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi ise 16 bin 152 TL olarak gerçekleşiyor. 

Garanti BBVA, İş Bankası, ING Bank, Akbank, Yapı Kredi! 5 bankadan ihtiyaç kredisi paketinde en uygun kredi faiz oranları - Resim : 5

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ, 36 AY VADELİ 10.000 TL KREDİ PAKETİNDE AYLIK TAKSİT ÖDEMESİ KAÇ TL OLUR?

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine İş Bankası yüzde 2,05 oranı ile kredi desteği sağlarken bu pakette kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemesi 428,63 TL olarak gerçekleşiyor.