Garanti BBVA, kesenin ağzını emekli müşterileri için açtı! Nakit promosyonlar 6.000, ek promosyonlar 1.500 TL’ye çıktı! Sadece 30 Kasım’a kadar geçerli!

Emekli maaş promosyonlarına gelen taban artışın ardından harekete geçen bankalar, promosyon tutarlarını yükseltti. O bankalardan biri olan Garanti BBVA, yeni emekli banka promosyonu kampanyasını açıkladı.

Garanti BBVA, kesenin ağzını emekli müşterileri için açtı!

Bankacılık sektörünün rekabet alanlarından birini oluşturan emekli promosyonlarında çeşitli kampanyalar devam ederken; Sosyal Güvenlik Kurumu ya da kısa adıyla SGK ile anlaşmaya varan bankalar, emeklilerin maaşlarına ödedikleri promosyonlarda artışa gitmeye başladı. Ekim ayında SGK ile bir kez daha masaya oturan bankalar arasında yer alan Garanti BBVA da yenilen protokol kapsamında promosyon tutarlarını arttırdı.

Emeklilere yönelik çok çeşitli avantajlar sunan bankalardan biri olan Garanti BBVA, aynı zamanda emeklilerin üç yıl boyunca bankasından maaş almasına karşılık olarak ödediği emekli promosyonların nakit bedellerinde de artışa gitti. Aynı zamanda emeklilere birkaç şartı sağlaması halinde ek promosyon kazanma olanağı da tanıyan Garanti BBVA, emeklilere yönelik düzenlediği kampanyanın güncel rakamlarını ve şartlarını geçtiğimiz gün açıkladı.

GARANTİ BBVA’DAN EMEKLİLERE 6.000 TL NAKİT PROMOSYON

Emekli maaşını üç yıl boyunca bankasından almayı taahhüt eden müşterilerine özel olarak yeni bir kampanya başlatmış olan Garanti BBVA, 1 Kasım ile 30 Kasım 2022 tarihleri arasında emekli maaşını bankasına taşıyacak olan vatandaşlara ödeyeceği promosyon tutarlarında tavan sınırı 6.000 TL olarak belirledi. Maaşa göre promosyon ödeyecek olan Garanti BBVA, konuyla ilgili olarak detayları da kamuoyu ile paylaştı.

Yeni kampanyası kapsamında maaşa göre ödeyeceği promosyon tutarlarını açıklayan Garanti BBVA, emekli maaşı 3.500 TL’ye kadar olan emeklilere 3.600 TL; emekli maaşı 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olan emeklilere 4.200 TL; emekli maaşı 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olan emeklilere 5.400 TL; emekli maaşı 10.000 TL ve üstünde olan emeklilere ise 6.000 TL tutarında nakit promosyon ödeyeceğini duyurdu.

GARANTİ BBVA’DAN EK 1.500 TL BONUS PROMOSYONU

Emeklilere sadece nakit promosyon vermeyen Garanti BBVA, aynı zamanda ek promosyon dönemini de başlattı. Garanti BBVA Bonus kredi kartı başvurusu yapanlara 500 TL ek Bonus promosyon vaat eden Garanti BBVA, iki yeni otomatik fatura talimatı veren emeklilerine ise ek 1.000 TL Bonus promosyon vereceğini belirtti. Garanti BBVA’nın ek promosyon kazanma koşulları ise, şu şekilde belirlendi:

“1-30 Kasım 2022 tarihleri içerisinde ilk defa Garanti BBVA Bonus kredi kart başvurusu onaylananlar kartlarıyla 31 Aralık 2022 tarihine kadar toplam 500 TL harcama yapmaları durumunda ve kampanya tarihleri içerisinde en az iki yeni otomatik fatura talimatı verip 31 Aralık 2022 ‘ye kadar her iki faturanın da bağlı olduğu Vadesiz TL/Kredi Kartı’dan en az 1’er defa tahsilat görmesi şartıyla 1.500 TL bonus kazanacaklardır.”

SONRAKİ HABER