Garanti BBVA'da 7.250 TL emekli maaş promosyonu için son 1 gün kaldı!

Garanti BBVA’nın emeklilere sağladığı maaş promosyonu imkanında son 1 gün kaldı. 31 Ağustos günü başvuru yapacak olan emekliler 7.250 TL maaş promosyonu alabilecekler.

Garanti BBVA'da 7.250 TL emekli maaş promosyonu için son 1 gün kaldı!

Türkiye’de bankaların emeklilere dair başlattıkları kampanyalar gündemden düşmüyor. Emekli maaş promosyonları ile alakalı olarak yaşanan gelişmeler anlık olarak takip ediliyor. Emeklilere sağlanan maaş promosyonu imkanı için Garanti BBVA’da son düzlüğe girildi. Kampanyada sona gelinirken emekli müşterilerin sadece 1 günleri kaldı.

SON GÜN 31 AĞUSTOS!

Emekli müşteriler Garanti BVA’dan emekli maaş promosyonu alabilmek için 31 Ağustos çarşamba günü mesai saatinin sonuna kadar başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor. Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyası 31 Ağustos’ta sona erecek. Bu süre sonuna kadar başvuru yapmayanlar bankanın promosyon imkanından faydalanamayacaklar. Garanti BBVA emekli maaş promosyonu kampanyasını yenilerse o zaman emekliler yeni kampanyaya başvuru yapma imkanı bulabilecekler.

GARANTİ BBVA EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONUNA ZAM YAPAR MI?

Özel bankaların emekli maaş promosyonlarında miktarı oldukça artırması başlarına adeta bela oldu. Bankalar kamu kurum ve kuruluşları ve şirketler ile maaş promosyonu anlaşması yapmışlardı. Ancak emekli maaş promosyonlarına yapılan zamlarla bu promosyon anlaşmalarını da zamlatmak zorunda kalıyorlar. Bu da bankaların promosyon maliyetlerini artırıyor. Böyle bir ortamda Garanti BBVA’nın Eylül dönemi için emekli maaş promosyonuna zam yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Konuya dair bankadan henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

GARANTİ BBVA NE KADAR PROMOSYON VERİYOR?

Emekli maaşlarını Garanti BBVA’ya taşıyarak 3 yıl da bir başka bankaya geçmeme sözü veren müşterilere Garanti BBVA tarafından 7.250 TL promosyon ödemesi yapılıyor. Ayrıca müşterilere bir de ek olarak 2.500 TL kazanma imkanı sunuluyor. Eğer müşteriler emekli yakınlarını ikna ederek maaşlarını Garanti BBVA’ya taşımalarını sağlayabilirlerse kişi başı 250 TL’den 10 kişiye kadar 2.500 TL kazanma imkanı buluyorlar.