Günde 28 TL taksitle 20 Bin TL ihtiyaç kredisi İş Bankası'nda!

İş Bankası ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere yönelik çok avantajlı bir kampanya başlattı. Çok uygun maliyetle İş Bankası ihtiyaç kredisi dağıtıyor.

Günde 28 TL taksitle 20 Bin TL ihtiyaç kredisi İş Bankası'nda!

İhtiyaç kredisi kullanmak için kredi maliyet sorgulaması yapanların sayısı her geçen gün artarken bankalar yeni kampanyalar ile rekabetlerini en üst seviyeye çıkardılar. Nakit sorunu yaşayanlar bankalardan kullanacakları krediler ile bu sorunları aşmayı planlıyorlar. Ancak yüksek faiz sarmalına düşmek istemeyen vatandaşlar en uygun kampanyaları inceleme altına alıyorlar. İş Bankası da çok cazip bir ihtiyaç kredisi kampanyası ile çok önemli bir seçenek haline geldi. 

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler çok önemli imkanlara sahip olabiliyorlar. Özel bankalar içerisinde uygun faizli denilebilecek ihtiyaç kredisi kampanyalarından birisini açıklayan İş Bankası tarafından müşterilere büyük bir avantaj verildi. Çoğu özel banka yüzde 2'nin çok üzerinde faizlerle ihtiyaç kredisi verirken İş Bankası'nın ihtiyaç kredisi faizi çok daha düşük tutuldu. İş Bankası aylık yüzde 1,95 faizle ihtiyaç kredisi vermeye başladı. 

İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi kullananlara banka tarafından 36 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Ancak bu vade imkanı sadece 50 Bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde geçerli olabiliyor. Bazı müşterilerin ihtiyaç kredisi talepleri çok daha yüksek limitlerde olabiliyor. O durumda 50 Bin TL ile 100 Bin TL arasındaki kredilerde 24 aya kadar, 100 Bin TL üstü kredilerde ise 12 aya kadar vade yapılabiliyor. 

GÜNDE 28 TL TAKSİTLİ İHTİYAÇ KREDİSİ!

İş Bankası ihtiyaç kredisi için maliyet tablosunu açıkladı. Özel bir kampanya düzenleyen banka müşterilere aylık yüzde 1,95 oranında faiz uyguluyor. 36 ay vadeli olarak yapılan kredi hesaplamasına göre günde 28 TL taksit ödeyerek İş Bankası'ndan 20 Bin TL ihtiyaç kredisi çekilebiliyor. Aylık kredi taksiti ise 840 TL oluyor.

Günde 28 TL taksitle 20 Bin TL ihtiyaç kredisi İş Bankası'nda! - Resim : 2

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurularında da müşterilere çok çeşitli kolaylıklar sağlayabiliyor. Türkiye'de bankalar artık dijital kanalları sonuna kadar kullanabiliyorlar. İş Bankası da mobil şube ve internet şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvuru alıyor. Bununla kalmayan İş Bankası ATM üzerinden dahi ihtiyaç kredisi başvurusunu kabul ediyor. Hatta bazı müşterilerin tercih ettikleri şekilde SMS ile de ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak İş Bankası'nın sağladığı imkanlar arasında bulunuyor.

SONRAKİ HABER