Halkbank icralık iş yeri ihalelerini duyurdu: İlk ihalede Ankara Altındağ'da bulunan 124 metrekarelik iş yeri satışa çıktı!

Bankacılık sektörünün önde gelen kamu bankalarından olan Halkbank, elinde bulunan 3 adet icralık iş yeri için yeni ihaleler düzenlediğini açıkladı. Banka, Ankara’nın farklı ilçelerinde bulunan iş yerlerine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Halkbank icralık iş yeri ihalelerini duyurdu

Halkbank, Ankara ilinin Altındağ ve Keçiören ilçelerinde bulunan iki icralık iş yeri için yeni ihaleler düzenlediğini duyurarak ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

HALKBANK’TAN ANKARA ALTINDAĞ’DA SATILIK İŞ YERİ İLANI!

Halkbank kontrolü kendi elinde bulunan Halkbank Gayrimenkul platformu üzerinden yeni bir ihale düzenlediğini duyurdu. Yeni ihalesi kapsamında icralık bir iş yeri için fiyat tekliflerini kabul ettiğini belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Halkbank, Halkbank Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlemiş olduğu ilk ihaleye konu olan icralık iş yerinin Ankara ilinin Altındağ ilçesinin Beşikkaya Mahallesi’nde bulunduğunu belirtti. İş yerinin toplam kullanım alanını 124 metrekare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 480 bin TL olarak bildirdi.

HALKBANK’TAN ANKARA KEÇİÖREN’DE SATILIK İŞ YERİ İLANI!

Halkbank kontrolü kendi elinde bulunan Halkbank Gayrimenkul platformu üzerinden ikinci bir ihale daha düzenlediğini duyurdu. Yeni ihalesi kapsamında da icralık bir iş yeri için fiyat tekliflerini kabul ettiğini belirten banka, ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Halkbank, Halkbank Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihaleye konu olan icralık iş yerinin Ankara ilinin Keçiören ilçesinin Bağlum Güzelyurt Mahallesi’nde bulunduğunu belirtti. İş yerinin toplam kullanım alanını 313 metrekare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 1 milyon 670 bin TL olarak bildirdi.

HALKBANK’IN ANKARA İHALELERİNE NASIL KATILIM SAĞLANIR?

Halkbank icralık iş yeri ihalelerini duyurdu: İlk ihalede Ankara Altındağ'da bulunan 124 metrekarelik iş yeri satışa çıktı!

Halkbank’ın Halkbank Gayrimenkul platformu üzerinden düzenlemiş olduğu Ankara icralık iş yeri ihalelerine katılım sağlayabilmek için araştırmalar yapan tüketicilere ve yatırımcılara, kamu bankasından beklenen açıklama geldi. Banka, ihale sürecine ilişkin ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

Halkbank Ankara- Altındağ ihalesi için belirlenmiş olan 14 bin 400 TL’lik teminat bedelinin, kurumun İstanbul- Bahçelievler şubesine bizzat yatırılması ve sonrasında da banka yetkilisi ile gayrimenkul satış sözleşmesinin imzalanması gerektiğini belirtti.

Halkbank Ankara- Keçiören ihalesi için belirlenmiş olan 50 bin 100 TL’lik teminat bedelinin, kurumun Ankara- Şaşmaz şubesine bizzat yatırılması ve sonrasında da banka yetkilisi ile gayrimenkul satış sözleşmesinin imzalanması gerektiğini belirtti.