Halkbank İle Hyundai işbirliği! 90 Bin TL peşinat ve ucuz taşıt kredisiyle sıfır otomobil satışı!

Sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere ÖTV matrah dilimlerinin arttırılması ile yeni fırsatlar verildi. Hyundai i10 model araç için Halkbank işbirliği ile çok cazip bir taşıt kredisi imkanı sağlanıyor.

Halkbank İle Hyundai işbirliği! 90 Bin TL peşinat ve ucuz taşıt kredisiyle sıfır otomobil satışı!

Sıfır kilometre araç piyasasında tüm şartlar değişti. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın ÖTV matrah dilimlerini değiştirmesiyle beraber bazı otomobillerin fiyatlarında çok önemli indirimler yapılmış oldu. Yüzde 70 veya 80 ÖTV diliminden yüzde 45 ÖTV dilimine düşürülen otomobillerin fiyatları direkt olacak ucuzladı.

300 BİN TL’YE HYUNDAİ i10!

Hyundai firması ÖTV matrah dilimlerinin değişikliğinin ardından yeni fiyat listesini açıkladı. Buna göre Hyundai i10’un en düşük versiyonu 300 Bin TL fiyatla satışa çıkarıldı. Otomobil piyasasının en ucuz aracı haline gelen Hyundai i10 için satın alma yolları ise hemen araştırılmaya başlandı. Firmanın özel kampanyası olsa da taşıt kredisi çekilerek Hyundai i10 satın almak değerlendirilebilecek bir yöntem oldu.

HALKBANK’TAN UCUZ TAŞIT KREDİSİ!

Hyundai i10 model otomobil satın almak isteyenler firmadan bağımsız olarak Halkbank’tan taşıt kredisi çekerek bu isteklerini gerçekleştirebiliyorlar. Halkbank’ın burada çok önemli bir rolü bulunuyor. Aylık yüzde 1,59 faizle taşıt kredisi veren Halkbank şu anda piyasada en düşük faizli taşıt kredisi kullandıran banka olarak biliniyor.

Fatura değeri 400 Bin TL’ye kadar olan otomobiller için Halkbank 48 aya kadar vade ile taşıt kredisi verebiliyor. Hyundai i10’un 300 Bin TL değerinde olması bu otomobilin bu kapsama girmesini sağlıyor. BDDK’nın 400 Bin TL’ye kadar fatura değeri olan otomobillere taşıt kredisi verirken bankalara koştuğu yüzde 70 kredilendirme şartı kapsamında Halkbank şu anda Hyundai i10 için yüzde 70 kredilendirme yapabiliyor.

Halkbank’tan taşı kredisi çekerek Hyundai i10 satın almak isteyenler öncelikle kredi kullanamayacakları yüzde 30’luk kısım olan 90 Bin TL’yi firmaya peşin olarak ödemek durumundalar. Kalan 210 Bin TL için ise Halkbank’tan taşıt kredisi çekilebilir. 48 ay vadeli 210 Bin TL taşıt kredisinin aylık taksiti 6.828 TL olarak hesaplanıyor.

Halkbank İle Hyundai işbirliği! 90 Bin TL peşinat ve ucuz taşıt kredisiyle sıfır otomobil satışı!

Hyundai i10 satın almak için müşterilerin 90 Bin TL peşin ödeme yapması ve ardından Halkbank’tan kullanacakları taşıt kredisi için 48 ay boyunca aylık 6.828 TL kredi taksiti ödemeleri gerekiyor.

SONRAKİ HABER