Halkbank uygun faizli 280 Bin TL taşıt kredisi kampanyası başlattı!

Otomobil satın almak isteyen ama finansman sorunu yaşayanlara Halkbank tarafından 2 ay ertelemeli taşıt kredisi veriliyor. Düşük faizle kullandırılan bu taşıt kredisinde iki ay da taksit erteleme imkanı veriliyor.
Halkbank uygun faizli 280 Bin TL taşıt kredisi kampanyası başlattı!

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenler taşıt finansmanlarına ihtiyaç duyuyorlar. Fiyatların çok yüksek olmasından dolayı vatandaşlar taşıt kredisi çekerek bu sorunu aşmayı tercih ediyorlar. Taşıt kredisi kullanırken de düşük faiz çok önemli bir avantaj sağlıyor. Halkbank da düşük faizle taşıt kredisi veren bankalar arasında başı çekiyor. Halkbank'tan hangi koşullarda taşıt kredisi çekilebilir? 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ ŞARTLARI!

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanmanın çok önemli avantajları bulunuyor. Bu avantajların başında da düşük maliyet geliyor. Halkbank şu anda bankacılık piyasasından en düşük faizle taşıt kredisi veren banka olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Halkbank'tan taşıt kredisi çekenler aylık yüzde 1,59 oranlı faizle karşılaşıyorlar. Bu faiz oranını şu anda herhangi bir bankada bulmanın imkanı yok. 

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanımında müşterilere verilen bir diğer avantaj ise ilk iki ay taksit erteleme oluyor. Müşteriler eğer tercih ederlerse çektikleri taşıt kredisinin iki aylık taksitlerini erteleyebiliyorlar. Belirtilen dönemde herhangi bir ödeme yapılmıyor. Üçüncü aydan sonra ise Halkbank müşterileri çektikleri taşıt kredisinin ödemelerine başlıyorlar.

Halkbank'tan taşıt kredisi çekilmesi halinde en fazla 48 aya kadar vade yapılabiliyor. Daha yüksek bir vade süresi kesinlikle uygulanamıyor. 48 aya kadar vade de fatura değeri 400 Bin TL'ye kadar olan araçların satın alımında geçerli oluyor. Eğer otomobilin fatura değeri 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa o zaman kredinin azami vade süresi 36 aya düşüyor. 800 Bin TL ile 1,2 Milyon TL arasındaki araçlar için 24 aya kadar, 1,2 Milyon TL ile 2 Milyon TL arasındaki araçlar için ise 12 aya kadar vade yapılabiliyor. 

280 BİN TL TAŞIT KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI!

Halkbank uygun faizli 280 Bin TL taşıt kredisi kampanyası başlattı!

Halkbank'tan taşıt kredisi çekecek olanlar aylık yüzde 1,59 oranlı faizle karşılaşıyorlar. 48 ay vadeli 280 Bin TL taşıt kredisi kullananlar bankaya her ay 9.105 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti ise 437.054 TL olarak hesaplanıyor.