Halkbank'tan 225 Bin TL taşıt kredisi sürprizi! Daha düşük faizli kredi kampanyası yok!

Otomobil satın almak isteyenlere Halkbank tarafından uygun koşullarda taşıt finansmanı imkanı sağlanıyor. Halkbank müşterileri taşıt kredisi çekerek otomobil satın almayı kolay bir hale getiriyorlar. Üstelik bunu uygun maliyet koşulları ile yapabiliyorlar.

Halkbank'tan 225 Bin TL taşıt kredisi sürprizi! Daha düşük faizli kredi kampanyası yok!

Taşıt kredisi imkanları son dönemlerde sıklıkla araştırılan konular arasında yer alıyor. Taşıt kredisi çekecek olanlar kredi maliyet araştırmalarını karşılaştırmalı olarak yaptıktan sonra karar veriyorlar. Bu araştırmayı yapanlar ise Halkbank'ın taşıt kredisi kampanyasında karar kılıyorlar. Halkbank taşıt kredisi kampanyası kapsamında müşteriler uygun maliyet şartlarında nakit finansman desteği alabiliyorlar. 

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ KOŞULLARI!

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanabilmek için müşterilerden bazı koşulları kabul etmeleri isteniyor. Öncelikle kredi vadesi ile kredi limiti üst sınırları belirli bir sistemle belirleniyor. Taşıt kredisi çekerken faiz hariç mali koşullar belirlenirken müşterinin satın almak istediği otomobilin fatura değerine bakılıyor. 

Otomobilin fatura değeri 400 Bin TL'ye kadar ise 48 aya kadar, 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa 36 aya kadar, 800 Bin TL ile 1,2 Milyon TL arasındaysa 24 aya kadar, 1,2 Milyon TL ile 2 Milyon TL arasındaysa 12 aya kadar vade ile müşterilere taşıt kredisi kullandırılıyor. 

Aynı şekilde müşterinin satın almak istediği otomobilin fatura değeri 400 Bin TL'ye kadar ise yüzde 70 oranında, 400 Bin TL ile 800 Bin TL arasındaysa yüzde 50 oranında, 800 Bin TL ile 1,2 Milyon TL arasındaysa yüzde 30 oranında, 1,2 Milyon TL ile 2 Milyon TL arasındaysa yüzde 20 oranında kredilendirme yapılıyor. 

225 BİN TL TAŞIT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Halkbank'tan 225 Bin TL taşıt kredisi sürprizi! Daha düşük faizli kredi kampanyası yok!

Taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere Halkbank tarafından aylık yüzde 1,59 oranında kredi faizi uygulanıyor. Şu anda bu faiz oranı bankacılık piyasasındaki en düşük taşıt kredisi faizi olarak kayıtlarda yer alıyor. 48 ay vadeli 225 Bin TL taşıt kredisi çekenler Halkbank'a vade süresince her ay 7.316 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredi taksitleri günü gününe ödenmesi halinde herhangi bir ek maliyet müşterilere yansıtılmıyor. Toplamda ise müşteriler 4 yıl vade süresince Halkbank'a 351.204 TL ödeme yapıyorlar. Dileyen müşteriler ise taşıt kredisi taksitlerini ilk 2 ay boyunca erteleme imkanı elde edebiliyorlar.

SONRAKİ HABER