Halkbank'tan emeklilere nakit desteği! 971 TL taksitle 25 Bin TL!

Halkbank tarafından emeklilere çok avantajlı bir nakit desteği veriliyor. Bu nakit desteğinin koşullarını Halkbank bir açıklama yaparak kamuoyuna duyurdu.

Halkbank'tan emeklilere nakit desteği! 971 TL taksitle 25 Bin TL!

İhtiyaç kredisi kampanyalarını araştıranlar düşük maliyetli kredi imkanını sorguluyorlar. Emeklilere yönelik ihtiyaç kredisi kampanyasını açıklayan Halkbank aylık yüzde 1,55 faiz duyurusu yaptı. Piyasanın en düşük faizi ile emeklilere nakit desteği vereceğini duyuran Halkbank bu konuda emeklilerin önüne bazı şartlar çıkarıyor. Halkbank'ın emekli ihtiyaç kredisi kampanyasının şartları nelerdir? 

EMEKLİ KAMPANYASI İHTİYAÇ KREDİSİ FIRSATI OLDU!

Halkbank'ın emekli kampanyasının içinden ihtiyaç kredisi fırsatı çıktı. Yapılan açıklamaya göre Halkbank'ın emekli müşterileri çok uygun maliyetli ihtiyaç kredisi kullanabiliyorlar. Ancak bunun için Halkbank'ın emekli maaş müşterisi olmak gerekiyor. Bu faiz imkanından sadece Halkbank'ın emekli maaş müşterileri yararlanabiliyorlar. Bu koşulun yerine gelmesi ile beraber Halkbank tarafından müşterilere çok özel bir nakit desteği sağlanıyor. 

Emeklilere yönelik kampanyayı açıklayan Halkbank müşterilerin 36 aya kadar vade imkanından yararlanabileceklerini de açıkladı. Bu kapsamda ihtiyaç kredisi başvurusu için Halkbank'tan talepte bulunan emeklilerin kredi hesaplamaları 36 ay üzerinden yapılıyor. Lakin burada da ekstra bir kural devreye giriyor. Eğer emekliler 50 Bin TL'nin üzerinde bir limitte ihtiyaç kredisi talep ederlerse 100 Bin TL'ye kadar en fazla 24 aya kadar vade yapılabiliyor. 100 Bin TL'nin üzeri için ise ihtiyaç kredisi vade süresi en fazla 12 ay olabiliyor. 

Halkbank'ın emekli müşterileri ihtiyaç kredisi çekmek istemeleri durumunda çok özel ödeme planları içerisinden de seçim yapabiliyorlar. Halkbank bu müşterilere esnek ödeme imkanı kapılarını sonuna kadar aralıyor. Müşteriler aylık eşit taksitli ödeme yapmak zorunda kalmıyorlar. İsteyenler yine aylık eşit taksitli bir şekilde kredi geri ödemesi yapabiliyorlar ama müşteri tercihine göre 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli veya serbest ödemeli ödeme planları da tercih edilebiliyor. 

EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ TAKSİT HESAPLAMASI

Halkbank'tan emeklilere nakit desteği! 971 TL taksitle 25 Bin TL!

Halkbank'tan ihtiyaç kredisi çeken emekli müşteriler aylık yüzde 1,55 oranında kredi faizi ile karşılaşıyorlar. 36 ay vadeli 25 Bin TL ihtiyaç kredisi kullanan emeklilere yapılan hesaplamaya göre aylık kredi taksiti 971 TL olarak çıkarılıyor. 36 ay boyunca sabit taksit ödeyen emekliler tüm kredi borcunu kapatabiliyorlar. Ayrıca emekli müşteriler Halkbank'tan promosyon ödemesi de alabiliyorlar.

SONRAKİ HABER