Honda Mayıs Ayı Fiyat Listelerini Altüst Ediyor! Honda Civic Modellerinde Yüzde 0,99 Fırsatı Devam Ediyor!

Honda Mayıs Ayı Fiyat Listelerini Altüst Ediyor! Honda Civic Modellerinde Yüzde 0,99 Fırsatı Devam Ediyor!
Honda’dan Mayıs 2022’de kaçırılmayacak fırsatlar devam ediyor. Honda güncel fiyat listesi ve uygun finansman seçenekleri gündem yarattı! İşte detaylar…

Otomobil piyasaları son dönemin en yüksek fiyatları ile karşılaşmaya devam ediyor. Sektörde görülen bazı sorunlar ve ekonomik sorunlar nedeniyle sert fiyat artışlarının yaşandığı otomobil piyasalarında Honda cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Önümüzdeki dönemde çok daha fazla fiyat artışlarının yaşanmasını bekleyen uzmanlara göre Mayıs ayı itibariyle fiyatlar daha da artmadan araç sahibi olmak isteyenlerin hareket geçmesi gerektiği ifade ediliyor.

Herkesi Honda Yapacak Teklifler Duyuruldu!

Dünyanın önde gelen otomobil markalarından biri olmayı başaran Honda birçok avantajlı kampanya ve ödeme seçeneği ile herkesi araç sahibi yapmaya kararlı görünüyor. Honda’nın en sevilen modellerinden biri olan Civic modellerinde geçerli olmak üzere avantajlı oranlarla finansman fırsatı sunan firma tarafından avantajlı fiyat listeleri ve uygun ödeme koşulları ile cazip teklifler sunuluyor. 1.5 L VTEC Turbo LPG motora sahip Honda Civic modellerinde Mayıs 2022’ye özel fırsatlar devam ediyor.

Yüzde 0,99 Oranlarla Honda Civic Sahibi Olabilirsiniz!

Honda Mayıs Ayı Fiyat Listelerini Altüst Ediyor! Honda Civic Modellerinde Yüzde 0,99 Fırsatı Devam Ediyor!

Honda Civic modellerinde Mayıs ayına özel cazip teklifler sunuluyor. 1.5 L VTEC Turbo LPG Honda Civic Eco modelerinde geçerli olmak üzere Mayıs ayına özel 120.000 TL’ye 15 ay vade seçenekleri ve yüzde 0,99 faiz oranları sunulmaya devam ediyor. En uygun ödeme koşulları ve kredi kullanım fırsatı ile araç sahibi olmak isteyenler için Honda’nın cazip seçenekleri devam ediyor.

Honda Civic 2022 Fiyat Listesi

Mayıs 2022 itibariyle Honda modellerinde avantajlı fiyatlar görülmeye devam ediyor. Türkiye’de en çok sevilen ve tutulan modellerden biri olan Civic modelinde alternatif birçok seçenek sunuluyor. Fiyat listelerinde çok daha yüksek fiyatlar görülmeden önce Honda’nın yüzde 0,99 faiz seçeneğinden de yararlanarak araç sahibi olabilirsiniz. Honda Civic 2022 Mayıs fiyat listesi ise şöyle:

  • 1.5 L VTEC Turbo Eco Premium – 593.700 TL
  • 1.5 L VTEC Turbo Eco Elegance – 650.700 TL
  • 1.5 L VTEC Turbo Eco Executive+ - 705.000 TL