İpragaz’dan mutfak tüpü kampanyası! 35 TL indirim ve 30 TL A101 alışveriş çeki!

Türkiye’nin önemli tüp firmalarından olan İpragaz oldukça cazip bir mutfak tüpü kampanyasını açıkladı. İpragaz 12 kg’lık mutfak tüpünü hem 35 TL indirimler satıyor hem de müşterilere 30 TL A101 alışveriş çeki hediye ediyor.

İpragaz’dan mutfak tüpü kampanyası! 35 TL indirim ve 30 TL A101 alışveriş çeki!

Türkiye’de yüksek enflasyondan dolayı vatandaşlar ihtiyaçlarını en ucuz şekilde nasıl karşılayabileceklerine dair kapsamlı araştırmalar yapıyorlar. Son dönemlerde LPG fiyatlarına gelen zamlar mutfak tüpünde yüksek fiyatların görülmesini sağladı. Mutfak tüpü kampanyası yapan firmaları araştıranlar İpragaz’ın son kampanyasına çok büyük bir ilgi gösteriyorlar. Peki İpragaz mutfak türü kampanyasının avantajları nelerdir?

İPRAGAZ MUTFAK TÜPÜ KAMPANYASI AĞUSTOS 2022

İpragaz tarafından açıklanan kampanyaya göre 12 kg’lık mutfak tüpünde müşterilere indirim uygulanıyor. Bu kapsamda normal fiyatı 319 TL olan mutfak tüpü 284 TL’ye satılıyor. Kampanya ile müşterilere sağlanan imkanlar bununla sınırlı kalmıyor. İpragaz’dan mutfak tüpü alanların mutfak bütçelerine destek olmak adına A101’de kullanılabilecek 30 TL tutarında alışveriş çeki hediye ediliyor. Bu şekilde bir mutfak tüpü satın alacak 65 TL’lik avantaj sağlanabiliyor.

İPRAGAZ İNDİRİM KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

İpragaz tarafından açıklanan indirim kampanyasından yararlanmanın bazı şartları bulunuyor. Müşteriler İpragaz’ın mobil uygulaması olan İPAPP uygulamasını akıllı cihazlarına indirmeleri gerekiyor. Mobil uygulamayı cihazlarına kuran müşteriler bu uygulama üzerinden verecekleri ilk mutfak tüpü siparişlerinde indirim imkanını elde ediyorlar. Bu şekilde müşteriler hem mutfak tüpünü daha ucuza satın alıyorlar hem de A101’den alışveriş çeki hediyesi kazanıyorlar.

İpragaz’dan mutfak tüpü kampanyası! 35 TL indirim ve 30 TL A101 alışveriş çeki!

KAMPANYA NE ZAMAN SONA ERECEK?

İpragaz’ın yoğun ilgi gören mutfak tüpü indirim kampanyası 23 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek. İpragaz’ın verdiği bilgilere göre kampanya sadece kampanyaya katılan bayilerde geçerli olacak. Mobil uygulamada sepete ürün ekledikten sonra sepete gidilerek kampanyanın seçilmesi gerekiyor. Bu şekilde müşteriler indirimli mutfak tüpü kampanyasına katılabilecekler. Kampanyanın süresinin uzatılıp uzatılmayacağı konusunda İpragaz'ın açıklama yapması bekleniyor.