İş Bankası emeklilere 7.500 TL hediye ediyor! 9 gün kaldı, başvuru yapan alacak!

İş Bankası tarafından emeklilere çok özel imkanlar sağlanmaya devam ediliyor. Düzenlenen kampanyalar ile emekliler binlerce lira nakit alabiliyorlar. Ancak kampanyada artık sona gelindi. 9 gün fırsatını kaçıranlara bu ödemeler yapılamayacak.

İş Bankası emeklilere 7.500 TL hediye ediyor! 9 gün kaldı, başvuru yapan alacak!

Türkiye'de bankalar için emekliler oldukça önemli bir noktaya geldiler. Bankacılık sektörü emekli müşterileri adeta yeniden keşfettiler. Daha önce pek de önemsenmeyen emekliler kamu bankalarına bırakılıyor hatta mecbur ediliyorlardı. Ancak özel bankalar emekli müşterilere kıymet vermeye başlayınca işler değişti. Emekliler için bankalar ardı ardına yeni kampanyalar açıklamaya başladılar. Emeklilerin yüzüne dahi bakmayan bankalar karşılıksız binlerce lira ödemeyi vaat ediyorlar. 

İŞ BANKASI EMEKLİ MAAŞ PROMOSYONU KAMPANYASI

İş Bankası tarafından 1 Kasım tarihinde açıklanan maaş promosyonu kampanyası bu ayın en önemli emekli kampanyalarından birisi oldu. Emeklilere zorlu piyasa koşullarında en yüksek maaş promosyonunu veren İş Bankası ay boyunca emekli müşterilerini arttırarak rekor seviyelerini zorlamaya başladı. Emeklilere diğer bankalara göre çok daha yüksek maaş promosyonu veren İş Bankası emeklilerin gözde bankası haline geldi. 

EMEKLİLERE NE KADAR MAAŞ PROMOSYONU VERİLİYOR?

İş Bankası emekli maaş promosyonu tarifeleri merak ediliyor. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre emekli maaşlarının miktarlarına göre sınıflandırma yapılıyor. Bu sınıflandırma içerisinde emekli maşlarına göre emeklilerin maaş promosyonları belirleniyor. Buna göre emekli maaşları 3.500 TL'ye kadar olanlara 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL ve 10 Bin TL üstü olanlara 7.500 TL maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. 

EMEKLİ MAAŞINI TAŞIMAK VE SÖZ VERMEK YETERLİ

Emekli maaş promosyonu alabilmek için İş Bankası'nın koşullarını merak edenler için de bu şartlar açıklandı. Emekli müşterilerin öncelikle emekli maaşlarını bu bankaya taşımaları gerekiyor. Ardından ise banka ile bir promosyon sözleşmesi yapılıyor. Müşteri bu sözleşme ile 3 yıl boyunca emekli maaşını bir başka bankaya taşımayacağına dair söz veriyor. Bu koşulları yerine getirenler İş Bankası'ndan maaş promosyonu alabiliyor. 

SADECE 9 GÜN KALDI!

İş Bankası emekli maaş promosyonu kampanyası ile emeklilere çok özel bir imkan sunuyor. Bu imkanları başka bankalarda bulmak mümkün değil. 30 Kasım tarihinde bu kampanya sona erecek. Aralık ayında açıklanacak kampanyanın mali koşullarının ne olacağını kimse tahmin edemiyor. Bundan dolayı 9 gün içerisinde İş Bankası'na emekli müşterilerin başvuru yapmaları gerekiyor. 

SONRAKİ HABER