İş Bankası promosyon güncellemesi geldi rakam 17.500 TL'ye yükseldi! Emekli maaşını taşımak için 31 Aralık son gün

Emeklilere maaş promosyonu ödemelerinde Kasım ayı güncellemeleri tüm hızı ile devam ederken İş Bankası kampanyalar bölümünden emeklilere özel yeni teklifini sundu. Emekliye en yüksek promosyon hangi bankada belli oldu.

İş Bankası promosyon güncellemesi geldi rakam 17.500 TL'ye yükseldi! Emekli maaşını taşımak yeterli

Milyonlarca emeklinin beklemiş olduğu Kasım ayı promosyon kampanyaları peş peşe açıklanırken emekliler en yüksek maaş promosyonu için verilen teklifleri araştırmaya başlamıştı. Başlatılan kampanyalar kapsamında Kasım ayında kamu bankaları tarafından verilen promosyon rakamları 3 senenin ardından arttırılırken gözler özel bankaların tekliflerine çevrilmişti. 

Kamu bankaları tarafından verilen teklifler ile en yüksek promosyon rakamı için 5 bin TL seviyesi açıklanırken umutlar bir kere daha özel bankalara bağlanmıştı. Devlet bankaları promosyon yarışına katılmayı tercih etmezken özel bankalar arasında ise yarış Kasım ayında başka bir boyuta taşındı. Kasım ayında özel bankalar promosyonu sabit tutarken kredi desteği konusunda yarışa başladı. 

İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYONU KASIM GÜNCELLEMESİ KAÇ TL?

Emekli maaşını taşımak isteyenler için promosyon yarışı tüm hızı ile devam ederken İş Bankası promosyon rakamını güncelleyen bankalar arasında yer aldı. Bankanın yapmış olduğu açıklamasında "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile 1 Kasım 2022 - 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor.

İş Bankası promosyon güncellemesi geldi rakam 17.500 TL'ye yükseldi! Emekli maaşını taşımak için 31 Aralık son gün

Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor" diyerek en yüksek promosyon rakamını 7 bin 500 TL olarak ilan etti. 

İş Bankası promosyon güncellemesi geldi rakam 17.500 TL'ye yükseldi! Emekli maaşını taşımak için 31 Aralık son gün - Resim : 2

İŞ BANKASI'NDAN EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! 

İhtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak İş Bankası özel destek kredisi vereceğini açıkladı. 7 bin 500 liralık promosyon artık 10 bin liralık ihtiyaç kredisi desteği ile emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan kişilere ödenen rakam 17 bin 500 liraya yükselmiş oldu.

7 bin 500 liralık promosyona ek olarak 10 bin liralık ihtiyaç kredisi çeken emekliler 36 ay taksitle maaşlarından 454 TL taksit ödeyerek toplamda 10000 TL nakit para desteğine de kavuşmuş olacaklar. İş Bankası promosyon başvurusu tüm İş Bankası şubelerinden yapılabileceği gibi aynı zamanda İşCep, İnternet Şubesi veya İş Bankası şubeleri aracılığıyla da maaş taşıma başvurusu yapabilecekler. 

SONRAKİ HABER