İş Bankası'ndan MTV ödemelerine 4 taksit kampanyası!

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini yapmakta zorlananlara İş Bankası tarafından 4 taksit sürprizi geldi. İş Bankası müşterileri MTV ödemelerini 4 taksitle yapabiliyorlar.
İş Bankası'ndan MTV ödemelerine 4 taksit kampanyası!

Türkiye’de milyonlarca araç sahibi Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemeleri ile karşı karşıya kaldılar. Bu ödemelerin yapılması için kısa bir süre kalırken ödeme yapma gücü olmayanlara bankalar taksit imkanı sağlıyorlar. MTV ödemeleri için taksit kampanyası açıklayan İş Bankası, müşterilerin MTV ödemelerini 4 taksite bölme imkanı sağlanacağını açıkladı.

İŞ BANKASI MTV TAKSİT KAMPANYASI!

İş Bankası tarafından MTV ödemelerine taksit olanağı getiren bir kampanya başlatıldı. Kampanyanın koşulları banka tarafından açıklama yapılarak koşullar ilan edildi. Buna göre bu imkandan yararlanabilmek için öncelikle müşterilerin Maximum Kart sahibi olmaları gerekiyor. İş Bankası’ndan kredi kartı olan müşterilerin büyük bir kısmına bu imkan veriliyor. Sadece aidatsız kartlar kampanya kapsamında yer alamayacaklar.

3 VEYA 4 TAKSİT!

MTV ödemelerini Maksimum kart ile yapacak olanlar bu işlemi iki türlü yapabilecekler. Bu ödeme türüne göre taksit sayısı da değişecek. İşCep’ten işlem yapacak olan müşteriler MTV ödemelerinde 4 taksit imkanından yararlanacaklar. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın internet sitesi üzerinden Maximum Mobil İle Öde seçeneği kullanılarak ödeme yapılması durumunda da 4 taksit imkanı elde edilecek. Ancak GİB’in internet sitesi üzerinden Maximum Mobil İle Öde seçeneği seçilmemesi durumunda en fazla 3 taksit imkanı verilecek.

İş Bankası MTV ödemelerine dair kampanyada 300 TL alt sınır olduğunu bildirdi. 300 TL üzeri ödemelerde taksit imkanından yararlanılabilinecek. 31 Ocak’a kadar yapılacak ödemelerde taksit kampanyası ek ödeme olmadan kullanılacak. 31 Ocak sonrası 5 Şubat’a kadar yine taksit kampanyası devam edecek ama o zaman MTV için gecikme faizi ile karşılaşılabilir.