İslam Memiş büyük iddiasını açıkladı! Gram altın Eylül ayında kaç TL'yi düşmeyecek?

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın fiyatlarına dair çok çarpıcı bir iddiada bulundu. Eylül ayında gram altının göreceği en düşük seviyeyi açıklayan İslam Memiş altın yatırımı olanları uyardı.
İslam Memiş büyük iddiasını açıkladı! Gram altın Eylül ayında kaç TL'yi düşmeyecek?

Altın piyasasında oldukça hareketli ve hararetli günler yaşanmaya devam ediliyor. Altın fiyatları bir süre önce yükselişe geçmiş ama yükseldiği seviyelerde kalıcı olmayı başaramamıştı. Ons altın 1.800 Dolar noktasının üstüne çıksa da burada tutunmayı başaramamıştı. Aynı şekilde gram altın da 1.035 TL’yi görmüş ama ons altındaki düşüşlerden sonra o da gerilemişti. FED tutanaklarının açıklanması ile beraber altın fiyatlarında yükseliş yönlü ciddi bir fiyat hareketi takip edilemedi. Gelinen son durumu ise Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yorumladı.

GRAM ALTIN İÇİN İSLAM MEMİŞ'TEN İDDİA!

Altın yatırımcılarını bugüne kadar doğru yönlendirdiğini belirten Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, “Daha önce 2 ayrı iddiada bulunmuştum. 900 TL’nin aşağısında gram altın alınamayacağını söylemiştim. Sonrasında da 950 TL’nin aşağısında yine gram altın alınamayacağını iddia ettim. Bu iki iddiamda da haklı çıktım. Şimdi ise yine gram altın ile alakalı olarak üçüncü iddiamı açıklıyorum. Eylül ayı itibariyle artık 1.000 TL’nin aşağısında bir fiyatla gram altın alamayacaksınız.” dedi.

AĞUSTOS AYINDAKİ DÜŞÜŞLERİ BİLMİŞTİ

Ağustos ayı içinde altın fiyatlarında geri çekilmeler olacağını çok önceden söyleyen İslam Memiş, “Bizi takip eden yol arkadaşlarımıza zaman zaman bazı uyarılarda bulunuyoruz. Ons ve gram altında meydana gelen gerilemeler hakkında da uyarı yapmıştım. Türk lirasına destek vermek için altından TL’ye dönenler kazançlı çıktılar ve altınlarını karlı bir şekilde yeniden yerine koyma imkanı buldular. Bunu son şans olarak duyurmuştum. Eylül ayı ile beraber bu son şans ortadan kalkacak. O zaman yükselen altın fiyatlarını konuşacağız.” ifadelerini kullandı.

ALT GELİR GRUBU İÇİN EK GELİR İMKANI!

Alt gelir grubu için ek gelir alanı oluşturmak gibi bir çalışması olduğunu da açıklayan İslam Memiş, “2023 yılı için alt gelir grubunda olan arkadaşlarımız için ek gelir oluşturma şeklinde bir çalışmam var. Onlara ek gelir elde edebilmeleri için uygun fırsatları ve yöntemleri anlatacağım. Buna dair kapsamlı açıklamayı Aralık ayında yapacağım. Daha önceden gümüş, parite ve yatırım sepeti gibi alanlarda farkındalık yaratmıştık. Şimdi ise alt gelir grubundaki arkadaşlarımız kazançlı çıkacaklar.” şeklinde konuştu.

Not: Burada yer alan değerlendirmeler ilgili uzman isme aittir ve sadece bilgilendirme amacıyla haberleştirilmiştir. Bu yorumlarla yatırım kararı almanın kazanç garantisi yoktur. Haberimizde kesinlikle yatırım tavsiyesi verilmemiştir.