İstanbul'da gayrimenkul sahibi olmak nerede ise imkansız! Anadolubank satılık gayrimenkul ilanlarını güncelledi

Gelişimini sürdüren özel bankalardan olan Anadolubank, kendi ihale platformu üzerinden yeni ilanlar yayınladı. İstanbul’da bulunan gayrimenkuller için düzenlenmiş olan ihalelerin ayrıntıları şoke etti. İşte Anadolubank’ın güncel ihalelerine ilişkin haberin devamı…

İstanbul'da gayrimenkul sahibi olmak nerede ise imkansız!

Anadolubank, kendi yasal ihale platformu üzerinden yeni ihaleler düzenledi. İstanbul ilinin farklı bölgelerinde bulunan icralık gayrimenkulleri satışa çıkaran banka ayrıntıları kamuoyu ile paylaştı.

ANADOLUBANK’TAN İSTANBUL’DA SATILIK GAYRİMENKUL İLANLARI!

Son dönemlerde geliştirdiği avantajlı kart kampanyaları ve sunduğu uygun kredi hizmetleri sayesinde müşteri sayısını günden güne arttırmayı başaran Anadolubank, artan gayrimenkul fiyatları karşısında da tüketicilerin ve yatırımcıların yanlarında yer aldı. Anadolubank Gayrimenkul platformu üzerinden yeni ihaleler düzenlediğini duyuran banka, ihalelere konu olan icralık gayrimenkullerin İstanbul ilinde bulunduklarına dikkat çekti.

ANADOLUBANK İSTANBUL İHALELERİNİN AYRINTILARI

İstanbul'da gayrimenkul sahibi olmak nerede ise imkansız! Anadolubank satılık gayrimenkul ilanlarını güncelledi

Anadolubank’ın yönetimi kendi elinde bulunan ihale platformu Anadolubank Gayrimenkul üzerinden düzenlenmiş olduğu ihalelere ilişkin ayrıntıları paylaştı. Banka, ilgili platform üzerinden satışa sunulmuş olan icralık gayrimenkulleri ve ayrıntılarını şu şekilde sıraladı:

  • İstanbul- Çekmeköy Taşdelen Mahallesi 141 metrekare dükkan: 1 milyon 500 bin TL

  • İstanbul- Sarıyer Emirgan Mahallesi 472 metrekare müstakil ev: 16 milyon TL

  • İstanbul- Bakırköy Ataköy Mahallesi 19 bin 248 metrekare mağaza: 13 milyon TL

  • İstanbul- Pendik Ahmet Yesevi Mahallesi 240 metrekare dükkan: 2 milyon TL

ANADOLUBANK İHALELERİNE NASIL TEKLİF VERİLİR?

Anadolubank’ın yönetimi kendi elinde bulunan ihale platformu Anadolubank Gayrimenkul üzerinden düzenlenmiş olan ihalelere katılarak fiyat teklifi vermek isteyen tüketiciler ile yatırımcıların, Anadolubank Gayrimenkul’ün resmi internet sayfasına giriş yapmaları ve gayrimenkul sahibi olmak istedikleri il- ilçe bilgilerini sol tarafta yer alan seçeneklerden filtrelemeleri gerekmektedir.

Filtreleme işleminden sonra görüntülenen ihalelerden herhangi birine veya birkaçına katılmak isteyen tüketicilerin ve yatırımcıların, ilanın sağ tarafında bulunan “teklif formu” başlığına tıklamaları ve banka tarafından istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Bankanın teklif formunu olumlu değerlendirmesinin ardından söz konusu ekran online fiyat teklifine açık hale getirilecektir.